PS3 GTA IV Türkçe yama nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abicim sen bles indirmiştim dedin nereden indirdin linkini atabilir misin?
Romspure üzerinden indirdim neden böyle bir hata aldığımı da anladım sanırım. Oyunu İSO şeklinde indirip klasör halinde GAMES bölümüne atmıştım. Deneme amaçlı GTA San Andreas indirdim direk İSO şeklinde PS3 İSO bölümüne attım ve sorunsuz çalıştı. İSO dosyalarının içini değiştirmeyi de öğrendikten sonra Türkçe yama sorunu hallolacaktır.

@Animesever_0221 İSO işini yapamadım oyun bize klasör halinde lazım.

Sadece bununla oluyormuş bende de bilgisayar yok, neyse adımları anlatayım yaparsın çalışırsa bana da atarsın. İndireceğin İSO'yu linkini attığım uygulama ile aç. 16 MB olan orjinal common.rpf dosyasının yedeğini alıp 19 MB olan yamayı USRDIR içerisine kopyalayıp oluşturduğun İSO'yu kaydet. PS3'te multiman içerisinden PS3 ISO bölümüne atıp çalıştır olması gerekiyor.

Romspure üzerinden indirdim neden böyle bir hata aldığımı da anladım sanırım. Oyunu ISO şeklinde indirip klasör halinde Games bölümüne atmıştım. Deneme amaçlı GTA San Andreas indirdim direk ISO şeklinde PS3 ISO bölümüne attım ve sorunsuz çalıştı. ISO dosyalarının içini değiştirmeyi de öğrendikten sonra Türkçe yama sorunu hallolacaktır.

@Animesever_0221 ISO işini yapamadım oyun bize klasör halinde lazım.

Sadece bununla oluyormuş bende de bilgisayar yok, neyse adımları anlatayım yaparsın çalışırsa bana da atarsın. İndireceğin ISO'yu linkini attığım uygulama ile aç. 16 MB olan orijinal common.rpf dosyasının yedeğini alıp 19 MB olan yamayı usrdır içerisine kopyalayıp oluşturduğun ISO'yu kaydet. PS3'te multiMAN içerisinden PS3 ISO bölümüne atıp çalıştır olması gerekiyor.

Tamamdır yapacağım.

Romspure üzerinden indirdim neden böyle bir hata aldığımı da anladım sanırım. Oyunu ISO şeklinde indirip klasör halinde Games bölümüne atmıştım. Deneme amaçlı GTA San Andreas indirdim direk ISO şeklinde PS3 ISO bölümüne attım ve sorunsuz çalıştı. ISO dosyalarının içini değiştirmeyi de öğrendikten sonra Türkçe yama sorunu hallolacaktır.

@Animesever_0221 ISO işini yapamadım oyun bize klasör halinde lazım.

Sadece bununla oluyormuş bende de bilgisayar yok, neyse adımları anlatayım yaparsın çalışırsa bana da atarsın. İndireceğin ISO'yu linkini attığım uygulama ile aç. 16 MB olan orijinal common.rpf dosyasının yedeğini alıp 19 MB olan yamayı usrdır içerisine kopyalayıp oluşturduğun ISO'yu kaydet. PS3'te multiMAN içerisinden PS3 ISO bölümüne atıp çalıştır olması gerekiyor.

Eğer ISO indirmişsen zaten PS3ISO'ya atman lazım eğer sadece oyun ismi ve bles/blus yazıyorsa Games atman lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır yapacağım.

Eğer ISO indirmişsen zaten PS3ISO'ya atman lazım eğer sadece oyun ismi ve bles/blus yazıyorsa Games atman lazım.
Sadece oyun ismi yazan bildiğin site var mı? Ne kadar siteye baktıysam ISO ve telefondan ISO'ya Türkçe yama kuramıyorum.

Sadece oyun ismi yazan bildiğin site var mı? Ne kadar siteye baktıysam ISO ve telefondan ISO'ya Türkçe yama kuramıyorum.

Abi var ama WinRAR ile açılıyor biliyorsan oda genellikle bilgisayarlarda oluyor.

Abi var ama WinRAR ile açılıyor biliyorsan oda genellikle bilgisayarlarda oluyor.

Ben indiririm istersen.

Ben indiririm istersen.

Biraz uzun sürer anca yarın atarım.

GTA 4 var fakat The Complete Edition versiyonu, demek istediğim buydu.
387B219F-F1D7-4669-923D-41BDB9EEA58D.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı