PS3 GTA IV Türkçe yama nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen yükledin mi?
Site 1 MB üzerine bile çıkmıyor anca gece indirmeye koyup yarın denemem lazım. Bıkmadım usanmadım hâlâ farklı yollar deniyorum. Şimdi oyunu İSO'dan çıkarıp flasha klasör halinde kopyalıyorum ordan Türkçe yamayı atıp PS3'e geçeceğim ve oyunun üzerine gelip üçgene bastıktan sonra İSO oluştur diyeceğim. Bu da olmazsa yarına kadar attığın siteden indirmeyi bekleyeceğim onu da denerim ve yazarım burdan.

Tamam buldum şimdi.

@Animesever_0221 deneyebildin mi? Ne yaparsam yapayım bende ya hata veriyor ya da siyah ekranda takılıyor.

Site 1 MB üzerine bile çıkmıyor anca gece indirmeye koyup yarın denemem lazım. Bıkmadım usanmadım hâlâ farklı yollar deniyorum. Şimdi oyunu ISO'dan çıkarıp flasha klasör halinde kopyalıyorum oradan Türkçe yamayı atıp PS3'e geçeceğim ve oyunun üzerine gelip üçgene bastıktan sonra ISO oluştur diyeceğim. Bu da olmazsa yarına kadar attığın siteden indirmeyi bekleyeceğim onu da denerim ve yazarım buradan.

Ben sana attığım siteden oyunu indiriyorum. Son 20 dakikası kaldı. Deneyeceğim, olmazsa ben de ISO denerim herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sana attığım siteden oyunu indiriyorum. Son 20 dakikası kaldı. Deneyeceğim, olmazsa ben de ISO denerim herhalde.

Başladım o siteden indirmeye. 9 saat kaldı yazıyor, 500 KB üzerine bile çıkmıyor. Flash da kaplumbağa hızında, hâlâ kopyalama işlemi %30 civarlarında.

Başladım o siteden indirmeye. 9 saat kaldı yazıyor, 500 KB üzerine bile çıkmıyor. Flash da kaplumbağa hızında, hâlâ kopyalama işlemi %30 civarlarında.

Ben Internet Download Manager kullanıyorum. Saniyede 2 MB indiriyor. Araştırıp kullanmanı tavsiye ederim, çoğunluk kullanıyor zaten.

Kopyalama işlemi bitti şimdi flashı PS3'e takıp dediğim işlemleri deneyeceğim.

Tamamdır olursa söyle.

Benim indirme bitti şimdi oyunu PS3'ün atıp Türkçe yamayı kuracağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı