PS3 GTA V Sorunu Siyah Ekran (Black Screen)

OgulcanCiftci

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın. Ancak yardımcı olabilecek kişi varsa lütfen bir yardım etsin. PS3'te GTA V'i açıyorum. İlk bölüm 9 Yıl önceye gidiyorsun ve banka soyuyorsun. Ordan sonra Micheal öldü diye bir haber çıkıyor. Sonra Grand Theft Auto V yazısı çıkıyor ve ondan sonra siyah ekranda kalıyor. Oyun takılmıyor PS3'te bir sıkıntı var. Arkadaşımın PS3'ün de böyle bir olay olmadı çünkü. Kolu çıkarttığımda Oyun hata veriyor Kontrol Kolu bulunamadı gibi takdığımda ise o hata gidiyor ama hala Siyah ekran kalıyor lütfen yardım edin. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Konuyu doğru yere açmışsın. Soruna cevap verecek olursam belki oyunun DVD' sinde sorun vardır. Bence sen bir de arkadaşının playstation' nunda dene belki sorun senin playstation' dadır.

Arkadaşımın PS3'ünde denemiştim dün sıkıntı çıkamıştı PS3'ümde bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü PES 12'de hiç bir sorun çıkmıyor. Yarın Watch_Dogs sipariş etmiştim onda da bu hatayı verir diye korkuyorum. Korkum o yüzden GTA V Benim değil. Arkadaşımın al oyna diye vermişti. Bu konuyu takip ederseniz Akşama doğru hatanın videosunu atarım. Yinede teşekkürler.

Sizede merhaba CD'yi çıkarıp çizik varmı bakın mesela bende GTA 4 CD'si vardı.CD'kirli diye %99'da hata veriyodu CD'ye baktığımda temizledim sonra oyun çalıştı.Yada bi PS3'ü tamire götür arıza varsa.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı