PS3 nasıl kırılır?

LetsAdmireMe

Decapat
Ben PS3'e oyun yüklemek istiyorum kırma işlemleri varmış çok araştırdım fakat doğru düzgün anlatan olmadı. Denediklerim de hep yanlış çıktı. Ben daha önce PS3 kırmadım veya çip falan eklemedim. PS3 4 yıla yakındır bende. 2 yıldır sürekli oynuyordum daha sonra CD'ler bozulduğu için oynamadım. Baktım böyle bir yöntem var deneyeyim dedim. Yardımcı olur musunuz?

MODERASYON EKIBI. BURADA ILLEGAL YARDIM ISTENIYOR. SIZ HALA DAHA GORMEZDEN GELIYORSUNUZ KONUYU. SAKA MI BU?
Konsolu kırdırmak illegal bir işlem değildir. Bunu bilmemeniz asıl sizi şaka durumuna düşürüyor. Bilmediğiniz konuya burnunuzu sokmayın, yeterli.

PS3 - Ps3Xploit - Now Install CFW from 4.82 OFW: NOR/NAND Software Flash Writer + NOR Dumper Released alin. Link burada. Ben bunun V1 surumunu 10 farkli makinada yaptim. 10 makinada kusursuz bir sekilde calisti. Yapin. Jailbreak islemi yasa disi degil ama korsana kesinlikle destek yok. Artik multiman kurulumu ve oyun atmayi da o ilac sitesinden bakabilirsiniz.
Adımları çok açık yazmamışlar ama yine de güzel bir rehber, bunu kullanabilirsiniz.

Yardımcı olur musunuz?
Kırma konusuna yardımcı oluruz elbet ama oyun yükleme kısmına olamayız.

Tum fat kasalar kiriliyor diyorsun. Technopat yerine youtube'da arasan bulacaksin. En fazla 10 dakikalik islem. Sen gelip ilacini burada ariyorsun.

Artik technopat moderasyonu izin veriyor. Moderayor gelmis benim soru ekimi ayri yazmis.

O zaman ben yaziyorum.

PS3 - Ps3Xploit - Now Install CFW from 4.82 OFW: NOR/NAND Software Flash Writer + NOR Dumper Released alin. Link burada. Ben bunun V1 surumunu 10 farkli makinada yaptim. 10 makinada kusursuz bir sekilde calisti. Yapin. Jailbreak islemi yasa disi degil ama korsana kesinlikle destek yok. Artik multiman kurulumu ve oyun atmayi da o ilac sitesinden bakabilirsiniz.

MODERASYON EKIBI. BURADA ILLEGAL YARDIM ISTENIYOR. SIZ HALA DAHA GORMEZDEN GELIYORSUNUZ KONUYU. SAKA MI BU?

Peki madem bu kadar bilgilisiniz size bir şey sormak istiyorum,kırmak için flsh.hex dosyasını flash belleğe atmak gerektiğini duydum, peki flash_482.hex nedir? Hangisini atmalıyım? Hangisi daha iyi çalışır?

Peki madem bu kadar bilgilisiniz size bir şey sormak istiyorum, kırmak için flash.hex dosyasını flash belleğe atmak gerektiğini duydum, peki flash_482.hex nedir? Hangisini atmalıyım? Hangisi daha iyi çalışır?
flash.hex OFW 3.55 sürümüne downgrade edildiğinde çalıştırılacak olan dosya diye biliyorum. flash_482 ise OFW 3.55 üstüne CFW 4.82 kurulduğunda çalıştırılacak dosya olması lazım. Çok detaylı bilgim yok. Zira Xbox One kullanıcıyım. Ek olarak Game Pass gibi nimetlerle oyun derdim de olmuyor. :)

flash.hex OFW 3.55 sürümüne downgrade edildiğinde çalıştırılacak olan dosya diye biliyorum. flash_482 ise OFW 3.55 üstüne CFW 4.82 kurulduğunda çalıştırılacak dosya olması lazım. Çok detaylı bilgim yok. Zira Xbox One kullanıcıyım. Ek olarak Game Pass gibi nimetlerle oyun derdim de olmuyor. :)

Yanlış biliyorsunuz. Flash_482.hex dosyasıyla bugün ps’yi kırdım.

Yanlış biliyorsunuz. Flash_482.hex dosyasıyla bugün ps’yi kırdım.
PS kullanıcısı değilim, kırma işlemi de yapmadım daha önce. Sadece araştırdığım bilgiyi söyledim. Başarıyla kırdıysanız sorun yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı