PS3 sistem ısındı uyarısından sonra kapandı

Bana temileyipmi verirsin?Ben anlamam temizlemeden.Temizlemeden verirsen 3300fazla.bide yer neresi
temizleyip vericem yer pursaklar ankara
makine ps3 slim üstünde ufak tefek kılcal çizik var içinde 20 25 tane popüler olan oyunlar var zaten temizleticem bir kolu çok kullandım o yüzden r2 si biraz yumuşak oyunun dışında diğer kol yepyeni hiç kullanılmadı

Kaliteli ve kalınlığı doğru termal ped ve termal macun edinip yapabilirsiniz ama kendiniz yapacaksanız onun özel bir anahtarı var internette satılıyor.

çok üzücü bir fiyat, 10 numara tors ucu bu, 118 li tornavida uç setinde 2 şer tane var bundan. O kadar para vermeyin 10 liralık şey…

Merhaba 2017'den beri PS3 içini açtırmadım hiç olmaksızın arkadaşlarla birlikte pes FIFA oynarken bir anda sistem ısındı uyarısı verdi. Normalde hiç olmazdı ısındığı halde bizde aldırış etmedik sonra pat diye kapandı. Tekrar açtık 15 dk sonra tekrar oldu herkes diyor ki içini temizletin termal macun vs. makinem 4.90 evilnat CFW fan ayarlarından bir şey yapmam lazım mı, bu sorunu çözer mi, yoksa temizlettirme mi? @393060 @Furkan17TR

https://www.teknozort.com/2014/11/ps3-isinma-sorunu-cozumu.html burada çözümü vardır iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı