PS3'te bütün uygulamalar siyah ekranda kalıyor

Semihguney

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. 2. el bir PS3 aldım. PlayStation'lar hakkında fazla bilgim yok. PS3 menüsüne girebiliyorum ama hiçbir uygulamayı açmıyor. Kırık mı değil mi bilmiyorum. Oyun yüklü değil. Sadece bazı oyunların kayıtları gözüküyor. YouTube, PlayStation Store gibi uygulamalara girmeye çalışınca siyah ekranda kalıyor. Güncellemelerini yaptım. Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz?

Bize görüntü atabilir misin? Ayrıca sistem özellikleri kısmına gelip cihazın sürümünü atar mısın? Bir de PlayStation hesabı bağlamaya çalışınca hata veriyor mu?
Kayıt oldum sorun olmadı. Ama uygulamaya giriş yaptığımda yine siyah ekranda kaldı. Sürüm 4.87
Oyunlar kısmında Package Manager varsa kırık oluyor bildiğim kadarıyla. Keşke almadan önce bir deneseydiniz.
Hayır öyle birşey yok. Adam söyledi bana satarken sorun yok dedim. Çok makul fiyata bıraktı o yüzden aldım

Son düzenleme:
Dili İngilizce yaptım ve monitörün çözünürlüğü ilgili birşeyler değiştirdim şu an çalışıyor sorunsuz. Yardımlarınız için teşekkürler. Konu kilitlenebilir.
Kapatıp açınca sorun tekrar ediyor maalesef :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı