PS3'ü monitöre bağlama

Daha fazla  
HDMI girişli monitörüm var PS3'ü nasıl bağlayacağımı bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. Ekran kartını monitöre bağlayan kablo gerekiyormuş. Gerçekten gerekiyor mu gerekiyorsa linkini atarsanız sevinirim.

HDMI kablosu alıp takacaksın. Zor bir yanı yok.

Ekran kartı ne alaka anlamadım. HDMI kablonun bir ucu konsola diğer ucu monitöre takılacak bu kadar.

HDMI kablosunun bir ucunu PS3'e diğer ucu monitöre takılacak. VGA girişli monitörler için başka aparatlar var. Monitörün HDMI ise dediğim şekilde oluyor.

5m. Halat ipini alıp 2 kere Ps 2 kere de monitörün etrafında döndürdükten sonra izci düğümü atacaksınız. Açıkcası konu çok saçma geldi. Kitapçıklarda 99 farklı dilde anlatılmış ama anlamadıysanız internette videoları bile var. Hadi ben yine de anlatayım: Hdmi Kablonun bir ucunu monitöre diğer ucunu ise konsola takacaksınız.

kardeş hdmi to vga bu dönüştürücüyü alırsan rahatlıkla her monitörde açar ben kendim bu dönüştürücü ile sıkıntısız oynadım 30 tl gibi bir fiyat vardı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı