PS4 1216A yüksek fan sesi

AhmetCanGKKY

Femtopat
Daha fazla  
PS4 1216A sahibim. Sıfır aldım ve cihazı açıyorum sıkıntı yok. FIFA 19 oynuyorum FIFA 20 demo oynuyorum sıkıntı yok ama nedense Uncharted 1 veya 2-3 falan girince 1dk sonra fan sesi yükseliyor. Yani oyundan oyuna değişiklik göstermesi normal mi? Birkaç kişi oyundan oyuna değişiklik gösterebilir dediler.
PES 20Lite fan sesi yükseliyor ama FIFA 19 2 saat oynadım. Fan sesi hiç yükselmedi belli etmedi ama Uncharted oynarken fan sesi yükseliyor, yetmez gibi ağaçlık alanlarda daha fazla yükseliyor. 1.5yıldır kutusunda durdu, açmadım öğrenciyim oyun vs almadığım için ve şu anda garantisi bitti ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 1216a sahibim. Sıfır aldım ve cihazı açıyorum sıkıntı yok. FIFA 19 oynuyorum FIFA 20 demo oynuyorum sıkıntı yok ama nedense Uncharted 1 veya 2-3 falan girince 1dk sonra fan sesi yükseliyor. Yani oyundan oyuna değişiklik göstermesi normal mi? Birkaç kişi oyundan oyuna değişiklik gösterebilir dediler.
PES 20Lite fan sesi yükseliyor ama FIFA 19 2 saat oynadım. Fan sesi hiç yükselmedi belli etmedi ama Uncharted oynarken fan sesi yükseliyor, yetmez gibi ağaçlık alanlarda daha fazla yükseliyor. 1.5yıldır kutusunda durdu, açmadım öğrenciyim oyun vs almadığım için ve şu anda garantisi bitti ne yapmam gerek?

Hocam tabii ki oyundan oyuna değişir oyunların performasıyla alakalı bir şey. Nasılsa süper mario ile Cyberpunk'ın grafikleri aynı değil o şekilde düşünebilirsiniz. Bende Slim 1TB 2016b cuhlu bir cihaz var oda çok sesli 7216 2216 serileri çok sessiz diyorlar.

Geri
Yukarı