PS5 1216A oyunlarda fan sesi normal midir?

Ses devam ediyor sorunun oyundan olabileceğini düşünüyorum çünkü PS5 sürümü Miles Morales'te oynadım bu cihazda onda bu ses çıkmıyordu.
Bu normal ps5 slimlerde.Videoyu iki kez dinledim fan sesinden çok arkada saat var galiba onun sesi daha çok geliyor.

Cihazı hep dikey olarakmı kullandın?

Yok sadece yatay kullandım cihazı
Bu normal ps5 slimlerde.Videoyu iki kez dinledim fan sesinden çok arkada saat var galiba onun sesi daha çok geliyor.
Slim değil cihaz normal kasa
Evet saat sesi daha fazla geliyor zaten bu vızıltı sesi oyunda oluyor oyun açıkken ana menüye geçince kesiliyor

Küçük bir taktik vereyim süpürgeyi alın fan kapağının hemen ucuuna koyun ve çalıştırın fan 3-4 dakika dönsün bakalım tüm tozları almış mısınız?

Deneyeceğim cihaz kapalıyken yapmalıyım değil mi?

Ben kapakları açtım ve içini temizledim ama kafesli olan fan kısmını temizleyemedim.

Yok sadece yatay kullandım cihazı

Slim değil cihaz normal kasa
Evet saat sesi daha fazla geliyor zaten bu vızıltı sesi oyunda oluyor oyun açıkken ana menüye geçince kesiliyor
Dostum oyun oynarken malum fan daha çok çalışıyor sıkıntı edecek bir durum değil ses harici herhangi bir fazla ısınma,oyunda herhangi bir kasma vs var mı.

Ben kapakları açtım ve içini temizledim ama kafesli olan fan kısmını temizleyemedim.
Kullanırsan air duster veya fön makinesi kullan tozları üflesin veya çok düşük enerjide elektrikli el süpürgesi kullan

Heh işte bakın almam gereken cevap buydu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum oyun oynarken malum fan daha çok çalışıyor sıkıntı edecek bir durum değil ses harici herhangi bir fazla ısınma, oyunda herhangi bir kasma vs var mı?

Hiçbir takılma veya kasma olmadı tek bu ses yeni başladı ve sadece Fortnite'da duydum bu sesi PS4 sürümü oyunlarda olmadı.

Geri
Yukarı