PS5 1216A oyunlarda fan sesi normal midir?

Heh işte bakın almam gereken cevap buydu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu garanti dışı bırakır mı cihazı.

Hayır dostum alakası yok.
Neyle alakalı peki arkadaş menüde iken sorun yok diyor çünkü menü de işlemci yorulmuyor,oyuna girince başladığını belirtmiş

Bu garanti dışı bırakır mı cihazı.
Hocam normal bir durum yine de sen fan temizliğini yap ihmal etme.Yeni çıkan Ps5 slimlerde seninkinden yüksek fan sesi var ki bu da çok normal.
https://www.playstation.com/tr-tr/support/hardware/ps5-console-noise/#:~:text=Bu%20durum%20normaldir%20ve%20sistemin,daha%20hızlı%20çalıştığı%20anlamına%20gelir.

Neyle alakalı peki arkadaş menüde iken sorun yok diyor çünkü menü de işlemci yorulmuyor, oyuna girince başladığını belirtmiş.

Hayatında hiç PS5 kullanmamışsın belli oluyor. O yüzden sana şöyle örnek vereyim. Sen bilgisayarda oyun oynuyorsun fanın çalışıyor, oyundan çıkıyorsun fan çalışmıyor bu normal bir şey öyle değil mi? İşte arkadaşta burada oyundayken fanın böyle sesler çıkardığını söylemiş. Ana menüde fan böyle ses çıkarmaz çünkü fan ana menüde çok az çalışır.

Forum cahil kaynıyor, hay Allah'ım ya😂. Hayatında hiç PS5 kullanmamışsın belli oluyor. O yüzden sana şöyle örnek vereyim. Sen bilgisayarda oyun oynuyorsun fanın çalışıyor, oyundan çıkıyorsun fan çalışmıyor bu normal bir şey öyle değil mi? İşte arkadaşta burada oyundayken fanın böyle sesler çıkardığını söylemiş. Ana menüde fan böyle ses çıkarmaz çünkü fan ana menüde çok az çalışır.

Kısaca arkadaşın cihazının fanının çok fazla kirlendiğine yemin edebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi Resident Evil 2 PS5 sürümü kurdum cihaza aynı ses bu oyunda da var oyunların PS5 sürümleriyle ilgili olabilir mi?

Hayatında hiç PS5 kullanmamışsın belli oluyor. O yüzden sana şöyle örnek vereyim. Sen bilgisayarda oyun oynuyorsun fanın çalışıyor, oyundan çıkıyorsun fan çalışmıyor bu normal bir şey öyle değil mi? İşte arkadaşta burada oyundayken fanın böyle sesler çıkardığını söylemiş. Ana menüde fan böyle ses çıkarmaz çünkü fan ana menüde çok az çalışır.

Kısaca arkadaşın cihazının fanının çok fazla kirlendiğine yemin edebilirim.

Hocam bu ses ile benim cihazın sesi aynı değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Coil while deniyor zararı yokmuş.

Şimdi Resident Evil 2 PS5 sürümü kurdum cihaza aynı ses bu oyunda da var oyunların PS5 sürümleriyle ilgili olabilir mi?

Burada benim dediğim olay var ana menüde ses kesiliyor oyunda başlıyor.
1. dakikadan itibaren ana menü ve oyundaki sesi karşılaştırıyor.

Son düzenleme:

Burada benim dediğim olay var ana menüde ses kesiliyor oyunda başlıyor.
1. dakikadan itibaren ana menü ve oyundaki sesi karşılaştırıyor.
kardeşim bu simon bilmiş gibi takılıyor bu ses coil whine sesi ve neredeyse tüm playstation 5 lerde olan durum benim playstation 5 en son model almama rağmen bende de bu ses var bende ilk aldığımda ses anormal geliyordu ta ki yabancı forumlar olsun türk forumlar olsun araştırdım ve nerdeyse tüm ps5lerde olan bir sorun olduğunu öğrendim. Kafaya takılacak bir ses değil eğer oyunun performansını etkilemiyorsa zararsız bir ses garantiye yollasan bile diyelim yeni cihaz gönderdiler onda da bu ses olacak. Takma kafaya eğlenmene bak, milletin lafına bakma kendileri alamıyor umarım Allah onlara da nasip eder senin cihaza böyle anormal diyip dururlar 3 günlük dünya takma böyle ufak şeyleri tadını çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı