PS5 1216A oyunlarda fan sesi normal midir?

grrpaow

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series S
Yaklaşık 2 aydır cihazı kullanmadım. Hep Xbox'la oyun oynadım. Dün cihazı kurdum, güncelledim, Fortnite indirdim ve oyuna girdim. Önceden hiç duymadığım bir ses ile karşılaştım. Bu ses normal mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sesi ilk defa çıkardı. Cihazım normal midir?

Cihaz oyunda bu sesi çıkartıyor, oyundan çıkınca fan sesi kesiliyor.

PS4 oyunu Detroit'i de denedim PS5'te bu ses çıkmadı.

Son düzenleme:
Fanları hiç temizledinizmi, 2 ay kullanmamışsınız tozlanmış olabilir.

Temizlemedim kapakları açmaktan korkuyorum cihaza zarar veririm diye ama temizleyeceğim çünkü cihazın içi biraz tozlanmış görebiliyorum.

Temizlemedim kapakları açmaktan korkuyorum cihaza zarar veririm diye ama temizleyeceğim çünkü cihazın içi biraz tozlanmış görebiliyorum.

Temizledikten sonra sorununuz çözülecektir. Bende PS5 kullanıyorum 4 ayda bir fan temizliği yapmak gerekiyor. Aksi takdirde yaşadığınız sorun tekrarlar kendisini. Ha bir de eğer çözülürse mesajımı çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın.

Temizledikten sonra sorununuz çözülecektir. Bende PS5 kullanıyorum 4 ayda bir fan temizliği yapmak gerekiyor. Aksi takdirde yaşadığınız sorun tekrarlar kendisini. Ha bir de eğer çözülürse mesajımı çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın.

Teşekkür ederim🙏

Cihazın tozlarını süpürge ile alsam sıkıntı çıkar mı?

Cihazın tozlarını süpürge ile alsam sıkıntı çıkar mı?

Ben genellikle saç kurutma makinesi kullanıyorum. Fanlara değdirmeden alabilirsiniz tozları sıkıntı çıkarmaz.

İsterseniz şu şekilde de yapabilirsiniz.https://youtube.com/shorts/hMAhVYi2stY?si=wLrKwjrjHfkcJ1Df

Son düzenleme:
Ben genellikle saç kurutma makinesi kullanıyorum. Fanlara değdirmeden alabilirsiniz tozları sıkıntı çıkarmaz.

İsterseniz şu şekilde de yapabilirsiniz.https://youtube.com/shorts/hMAhVYi2stY?si=wLrKwjrjHfkcJ1Df

Ses devam ediyor sorunun oyundan olabileceğini düşünüyorum çünkü PS5 sürümü Miles Morales'te oynadım bu cihazda onda bu ses çıkmıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı