PS4 alınır mı?

BaranPinar

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben aslında Series S + Game Pass almayı düşünüyordum. Hala da öyle düşünüyorum. PS4 fiyatları bana ucuz geldi. EXC oyunları da oynamak istiyorum. Series S'in yanına PS4 almak aptallık olur mu? PS5'e çıkacak oyunlar PS4'dede oynanır mı? Pek bilgim yokta.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 ile PS5 arasında donanım olarak fark az değil. 60 FPS oynatabileceğini sanmıyorum yeni oyunları. Ayrıca PS4'e çok oyun çıkmaz bence artık. Series X almayı düşündün mü?

PS 4'e yaklaşık 2-3 yıl daha oyun çıkar hocam PS 3'e FIFA 19'a kadar çıkmıştı mesela ve de PS4'teki oyunlarla vakit geçirir zaten ama tabii ki para varsa 5 veya Series X almak daha mantıklı.

PS4 öldü bence artık çok eskidi 7-8 yıllık bir cihaz evet belki 1 yıl oynatır ama sonrasında sorun çıkarır ben olsam Series S + Game Pass yaparım tabii exclusive oyunlar yok maalesef :(

ps 4 ü tercih ediceksen 2. el oyunlu arardım yerinizde olsam temiz bir tane bulup alırdım ama series S gamepassla neden olmasın hocam
Merhabalar. Ben aslında Series S + Game Pass almayı düşünüyordum. Hala da öyle düşünüyorum. PS4 fiyatları bana ucuz geldi. EXC oyunları da oynamak istiyorum. Series S'in yanına PS4 almak aptallık olur mu? PS5'e çıkacak oyunlar PS4'dede oynanır mı? Pek bilgim yokta.
PS4 öldü bence artık çok eskidi 7-8 yıllık bir cihaz evet belki 1 yıl oynatır ama sonrasında sorun çıkarır ben olsam Series S + Game Pass yaparım tabii exclusive oyunlar yok maalesef :(

Evet exclusive oyunların Xbox'ta olmaması gerçekten bir eksi o yüzden PS4 tercih edilebilir bence yaklaşık 2-3 ylılık oyun ömrü var ve de oyunlu bir ikinci el cihazla bir 5-6 yıl gideri var bozulmazsa PS 3 ile psp/psvita bile hala oyun dolu hocam PSP'mde oynamadığım bir sürü oyun var çoğu anime oyunu olsa da var :D.

Geri
Yukarı