PS4 alınır mı?

İşte bende onu diyorum, bu Playstation'nın sıkıntısı değil, Türkiyenin sıkııntısı, kaldiki Xbox'ta direk kur üzerinden veriyor(evet biliyorum GamePass'i var). Bildiğim kadarıyla hep oyunun fiyatlarını çıktığı zaman ile aynı bırakan platform Steam ve o da sadece PC'de mevcut.
Ha birde ikinci el oyun diye bir şey var.
Demek istediğini çok iyi anlıyorum fakat arkadaş sanırım fiyat/performans bir cihaz istiyor. Eksi yönünü belirtmek istedim.

Tabii ki, bu tamamen tercih meseli, ben de adamın nasıl bir bütçesi olduğunu bilmiyorum ama belli ki fiyat-performans bir şey istiyor, bu konuda haklısın.

Herkes xbox game pass' ten bahsetmiş. Aynı uygulama playstation kısmında ps now olarak var. Fakat Türkiye de kullanıma açık değil. Kullanabilmek US hesabı açmanız lazım. (illa us olmak zorunda değil ps now olan bir ülke olmalı) xbox game pass yıllık 360TL ye denk gelirken ps now yıllık 500 TL' ye (60 $) denk geliyor. Bence ps4' ün exculasive oyunları için aradaki farka değer.

Herkes xbox game pass' ten bahsetmiş. Aynı uygulama playstation kısmında ps now olarak var. Fakat Türkiye de kullanıma açık değil. Kullanabilmek US hesabı açmanız lazım. (illa us olmak zorunda değil ps now olan bir ülke olmalı) xbox game pass yıllık 360TL ye denk gelirken ps now yıllık 500 TL' ye (60 $) denk geliyor. Bence ps4' ün exculasive oyunları için aradaki farka değer.
PSNow oyunları stream ederek açıyor, arasında büyük bir fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı