PS4 alınır mı?

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar ikinci el PS4 almayı planlıyorum bütçem 1000 TL bir arkadaş 950 TL'ye satarım diyor. 500 GB 1 kol sizce alırsam işten kazançlı çıkar mıyım? Bir de 3 sorum var.
1-Ben bu PS4'ü kırdırsam mesela PES 2018 yüklettim online yani My Club oynayabilir miyim?
2-Kırdırınca orijinal CD ile online oyun oynayabilir miyim?
3-Kırdırınca ileride herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4'üm yok ama şöyle olur. PC'deki gibi 3tl ye satılan çakma CD gibidir online girilmez tek kafana göre takılırısın. Bence alırsan kırdırmaman iyi olur.

Arkadaşlar ikinci el PS4 almayı planlıyorum bütçem 1000 TL bir arkadaş 950 TL'ye satarım diyor. 500 GB 1 kol sizce alırsam işten kazançlı çıkar mıyım? Bir de 3 sorum var.
1-Ben bu PS4'ü kırdırsam mesela PES 2018 yüklettim online yani My Club oynayabilir miyim?
2-Kırdırınca orijinal CD ile online oyun oynayabilir miyim?
3-Kırdırınca ileride herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
Oncelikle her PS4 kirilamiyor. Sistem versiyonu onemli bu konuda. Sistem versiyonu 5.07 veya daha dusuk ise kirabilirsiniz. Kirma islemini Recep Baltas bile yapti. Simdi kirma konusunu gecelim.

1-) Hicbir sekilde multiplayer yok. Zaten multiplayer oynamak icin 5.55 surum olmasi gerek. Senin surum de dusuk oldugu icin 5.55'e guncellemeni isteyecek. Bu yuzden oynayamazsin MP.

2-) Kirdiktan sonra orijinal CD ile oyun oynayabilirsin.

3-) Kirdirinca sorunla karsilasmazsin. Garanti durumunu bilmiyorum.

Hatta soyle birsey yapabilirsin: orijinal CD'li oyunlarin yedegini alabilirsin. Sonra aldigin bu yedegi PS4'e yukleyebilirsin. Boylece artik o CD'ye gerek kalmaz.

Ve o CD'yi baska oyunla takaslayabilirsin. O yeni aldigin oyunu da yedekle. Yukle. Takasla. Boyle bir dongude bircok oyunun olur. Oyunlara yine oara vermemis olursun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı