PS4 almak mantıklı mı?

Frenceskoli

Hectopat
Aslında sistem yükseltmek istiyorum ama PS4 daha mantıklı geliyor. Sizce ne yapayım yükselteyim mı yoksa PS4 alayım mı?
Şu anki sistemde ekran kartı, işlemci, PSU değişeceğim. Sizce ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında sistem yükseltmek istiyorum ama PS4 daha mantıklı geliyor. Sizce ne yapayım yükselteyim mı yoksa PS4 alayım mı?

PS4'e yeni Plus sistemi geldi ama ileride PS çoğu oyununu bilgisayara çıkartabilir bana göre almamak daha mantıklı.

30 FPS oyun oynamaya alışabilecekseniz alınabilir ama koskoca bir servet değerinde şu an 2. elleri bile o fiyatlara çıkacaksanız 2. el Xbox SS tavsiyemdir.

PS Exclusive oyunlarını oynamadıysan yeni PS Plus ile beraber çok mantıklı. Zaten oynadıktan sonra da geri satar gene PC'ni yükseltirsin. 2. el piyasası çok hızlı.

Exclusive oyunlar zaten PC'ye çıkıyor diyenleri dinleme. Çıkanlar da oyun piyasaya çıkarıldıktan yıllar sonra PC'ye çıkıyor. Mesela Kasım ayına God Of War Ragnarok çıkıyor. PS4 ve PS5 sahipleri hemen oynayacak ama PC oyuncuları aylar, yıllar bekleyecek onun için.

Alacaksanız illa konsol almak istiyorsanız Xbox Series S alın bence.

Zaten PS4'ün birkaç senesi kaldı.

Son düzenleme:
PS exclusive oyunlarını oynamadıysan yeni PS Plus ile beraber çok mantıklı. Zaten oynadıktan sonra da geri satar gene PC'ni yükseltirsin. 2. el piyasası çok hızlı.

Exclusive oyunlar zaten PC'ye çıkıyor diyenleri dinleme. Çıkanlar da oyun piyasaya çıkarıldıktan yıllar sonra PC'ye çıkıyor. Mesela kasım ayına God of War ragnarok çıkıyor. PS4 ve PS5 sahipleri hemen oynayacak ama PC oyuncuları aylar, yıllar bekleyecek onun için.

Hocam bence de mantıklı PS4 bana göre güzel sistemi yükseltsem nile darboğaz yapıyor.

Xbox biraz daha tuzlu, onda galiba Game Pass var değil mi yanlış değilim. Ve bu Xbox kırılabiliyor mu? Son olarak Game Pass oyun indirdim oyunda Türkçe dil desteği yok yama falan indirebiliyor muyuz?

Yama indirme diye bir şey yok konsolda Game Pass diye bir sistem var evet ama PS4 alırsanız daha kısa kullanırsınız Series S alırsanız daha uzun kullanırsınız ve korsana destek vermiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı