PS4 almak mantıklı mı?

Şu an PS4 silam veya Pro alacağım ve muhtemelen 2 hafta içinde alacağım.
PS5 zaten resmi olarak duyuruldu ama bazıları PS4'den ucuz olacak diyor fakat yeni gelen bilgilere göre aşırı pahalı olacakmış.

Zaten aşırı pahalıysa almam o ayrı bir şey de bu dönemde PS4 almak ne kadar mantıklı ?

Dip not: 2. el alacağım (muhtemelen)
Ayrıca oyunları tek tek almak yerine az kullanılmış ve oyunlu almak daha mantıklı 😀

Bu arada savaş aksiyon oyunlar severim daha çok zaten Battlefield 1, battlefront 2, pes ve FIFA, Minecraft (kardeşim için) kesin olacak. Ve muhtemelen GTA 5 tarzı oyunlarda olur ve birkaç oyun daha.

Bir de PS4 mü yoksa son model laptop mu?
Ben şahsen PS4'den yanayım. :)
İmzadaki sistemi SSD ve HDD olmadan 2000 TL topladım istersen birdaha düşün. :) 2. El topla.

Xbox diyenlere bakma ucuz olsa da ülkemizde Xbox değersizdir aksesuar oyun falan satmak bulmak zordur PS4 Pro alabilirsin 4K TV varsa öğrenciysen PS4'e bulaşma benim gibi pişman olabilirsin sonra

Veya bunlar yerine Gaming laptop alabilirsin

Xbox diyenlere bakma ucuz olsa da ülkemizde Xbox değersizdir aksesuar oyun falan satmak bulmak zordur PS4 Pro alabilirsin 4K TV varsa öğrenciysen PS4'e bulaşma benim gibi pişman olabilirsin sonra

Veya bunlar yerine Gaming laptop alabilirsin

Lise öğrencisiyim fakat zaten sınav vakitleri kendi kendime yasak koyuyorum sıkıntı olmaz :)

Ayrıca çok iyi olmasa da zaten 6. nesil i5 işlemcili bilgisayar var
Ben şahsen bu hafta PS4 almayı düşünüyorum
Ben masaüstü bilgisayar alırdım şu durumda ama sen çok geziyorsundur evde durmuyorsundur laptop alırsın ps4 alırsan da yanında taşımazsın herhalde sürekli.

12 Gün önceki mesaja cevap vermek ne kadar mantıklı bilemem ama ben dışarı çıkmayı sevmem be ada :)

Dizüstü bilgisayarım çok iyi olmasa da var o yetiyor be

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı