Ps4 ds4 ve oyun satişi

pekiyi

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.

Ps4 1350 tl. Sony eurasi garantili.

Oyun 150 tl.

Ds4 140 tl. Sony eurasi garantili.

Ön siparişlidir. Teslimat ocağin ortasinda mng kargo ile istanbul üzerinden yapilir.

Yanliş anlaşilmamak adina almak için irtibata geçen arkadaşlara satişlari sanal pazar üzerinden yapmayi tercih ederim.

Merhabalar,
Bir adet PS4 almak istiyorum Sony Türkiye garantisi var sanırım. Ne zaman gönderimi gerçekleşir bu arada? Başka bir yerden ulaşabilirmiyim size?

Merhabalar,
Bir adet PS4 almak istiyorum Sony Türkiye garantisi var sanırım.Ne zaman gönderimi gerçekleşir bu arada?Başka bir yerden ulaşabilirmiyim size?

Ocağın sonunda dğru elinize geçer diyorum.. Sony eurasi garantili.. Zaten standart garantilerden bu.. Her şey yasal..ve normal.. Zaten sanal pazar üzerinden satış yapacağımız için paranız güvencede.. İsminize faturalı olarak elinize geçer.. Geç bir tarih söylüyorum çünkü ilk partinin satışları bitti..

- - - Güncellendi - - -

Cep telefonumu da verebilirim almak niyetindeyseniz.. Ama email..daha uygun bir yol..istersen veririm.

Sen euro yu tl ye çevir ve sonra üstüne kdv koy ardın dan satış payını koy bakalım fiyatı ne olucak ?
Sende böyle düşünmeyeceksin. Adam 400£ veriyorsa maaşı ne kadar?
Burada hep brüt maaslar konusulur. En az kazanan kesimin aldigi brüt ücret 1200-1500 € kadar. Memurlar 2200-3500 €, Isciler 1800-3500 € kadar kazaniyor.
Türkiye de insanlar ne kadar maaş alıyor?
Asgari ücret brüt 1021.5 TL ama normalde 803.68 TL ve maaş alamama gibi bir korkuda olabiliyor. Memurlar ise 1600'den 2200 TL arası değişir tabi düz memur maaşı 1800 TL gibi olabilir. İşçiler ise benim babam kamuda şoför 6 ay tam maaş diğer 6 ay 1400 mü ne alıyor. Tam maaşı ise 2000 yada 2200 gibi değişiklik gösterebiliyor.
400£ kolay ödeyebilir o insanlar oyun da ucuz ama Türkiye de 400£ eder sana 1.209,85 TL ediyor + vergi + kar marşı = 1400 TL ve şimdi düşünelim iyi oyunlar ise 150-300 TL arası değişebiliyor. Düşünürsek kim daha rahat alır?

Amerika'da 400 $. Ben oradan getirteceğim. Yaklaşık 892 lira. Daha uygun bence. Hem de 500 GB. 1 DualShock 4 + 1 oyun la birlikte 1300 falan oluyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı