PS4 fiyatları yakın zamanda düşer mi?

Taha E.

Decapat
Herkese merhabalar, yakın zamanda PlayStation 4 almayı düşünüyorum ama fiyatların ucuzlayip ucuzlamayacağını merak ediyorum. Sizce düşer mi? Yani 2, 3 ay içerisinde alacağım ve aldıktan 10 gün sonra ikinci el fiyatına sıfır alınmasını da çok istemiyorum. Bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:

Caillou

Nanopat
Her ay her şeyin fiyatı artıyor hocam. Sanmam. Eski PS3'ümü aldığım fiyata satmıştım resmen.

Tolga1614

Hectopat
Şu an için konsollora ek vergi uygulanıyor. Sıfır almak şimdilik pek mantıklı değil.

N0vaBetrayel

Nanopat
Yer
Almanya / Türkiye
Ne olacagini tahmin etmek zor ulkenin dunuyle yarini arasinda bile fiyatlar artarken 3 ay sonrasini tahmin etmek pek mumkun degil.

Yer
Paris
Herkese merhabalar, yakın zamanda PlayStation 4 almayı düşünüyorum ama fiyatların ucuzlayipucuzlamayacağını merak ediyorum. Sizce düşer mi? Yani 2, 3 ay içerisinde alacağım ve aldıktan 10 gün sonra ikinci el fiyatına sıfır alınmasını da çok istemiyorum. Bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi? Teşekkürler şimdiden.

Malisef ek vergiler + dolar, Euro, sterlin, japon yeni, sudi arabistan riyali gibi paraların fazla olmasından dolayı yakın zamanda düşmeyecek.

Batwo

Hectopat
Gelir dışında herşey artıyor valla bende çok kararsızım Monster laptop almıştım ön sipariş ile siparişimi iptal ettim hayat şartları böyleyken bi cihaza 7300 tl verilmez dedim yani. 2.el bi ps4 almayı düşünüyorum.

Batwo

Hectopat
yani yakın zamanda 2.el bir playstation alıp geçeyim mi sizce ?

Uygun fiyatlı PS4 Pro bulursan al dostum kalkıp yarın PS5 çıkınca ben bunu satıp PS5 alacağım demiyorsan, böyle bir düşüncen varsa zaten bekle, ben çok zannetmiyorum vergilerin düşeceğide %100 net birşey değil bir anda uzatabilirlerde.

Yukarı