PS4 Hala Alınır mı?

TrUmutCan

Hectopat
Arkadaşlar belki bu soru binlerce kez soruldu biliyorum. Hala PS4'de çıkacak oyunlar var ama çoğu sitede gördüğüm kadarıyla PS5 2018'de E3'de tanıtılacak yazıyor. Buda demektir 2019 gibi çıkacak. Ben PS4 Pro almayı düşünüyorum.
Bilgisayarım var ama hiç zevkli değil Ocak ayının sonlarına doğru alacağımda, aklımdaki soru PS4 oyuncuları hangi zamandan sonra PS4'ü bırakmaya başlar? Konsolu almamın asıl sebebi arkadaş ortamı ve bilgisayara göre hilenin neredeyse yok derece az olması. Birde bu kadar endişelenmemin sebebi çok fazla oyun alan birisiyim 5-10 oyun alıp bırakmam. Ayrıca oyunları kutulu almayacağım o yüzden soruyorum cevaplarsanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden alınmasın ki? Kendiniz söylüyorsunuz. 2019'a daha 1 seneden fazla bir süre var. Ayrıca çıksa bile, arkadaşın da dediği gibi PS4'ün daha zamanı bol.

PS3 11 Kasım 2006 çıkış yaptı ve 11 senedir hala kullanılıyor. PS4 15 Kasım 2013 de çıkış yaptı ve 4 sene olmuş. PS4 alınır ve uzun uzun yıllar oynanır.

2020ye kadar rahat götürür. Asıl sağlam oyunlar 2018de çıkacak. Özellikle god of war süper olacak gerçi olmasa bile alırım. Spiderman, The evil within 2, Nfs payback, Metro exodus, Days gun, Red Dead redemption 2, The Last of us 2, Anthem, Detroit: Become human, Gran trusmo sport(çıktı sanırım) , Far Cry 5 ve daha süper oyunlar çıkacak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı