PS4 için o kadar para vermeye gerek var mı ?

Dedigim gibi arkadaslar saglam 5 tane oyun alsak kac para ediyor.. Ps4 alsam alana kadar okul acilacak zaten, okul varken para birikmiyor.. :D Sanirim ben bu konsol tadi almayi Play station 3 ile yapacagim.. Belki de konsol hic bana gore degildir, on yargili davranmisimdir, konsol sahibi olunca isler degisir.. O yuzden Ps4 yerine Simdilik Ps3 ten yana kullaniyorum. Herkese tesekkurler.

Son düzenleme:
PS4 oyunlarını 120 liraya bulabilirsin. Seni sağlam kesicek mp oyunlar alabilirsin.(Destiny, CoD, BF, alternatif Gta 5) yeterli olur. Hikayesi ön planda olan oyunları da alırsın daha ucuza da bulabilirsin hem ikinci el alırsın hem de takas yoluyla halledersin. PS4 alman bu saatten sonra daha iyi olacaktır. En az 5-6 sene tatmin eder ama PS3 2 seneye bazı oyunlar çıkmayacak çıkan oyunlar yeni nesile göre artık sadece grafik değil daha farklı şeylerden de kısacaklar.

Son düzenleme:
Hort. Acaba ne aldınız ve ne kadar götürdü. Ulan insanlar kaç yılında neyin hesabını yapıyorlarmış. Şimdi insanlar 20 senelik konsolu almaya mecbur kalıyor. Bak yine hüzünlendim şimdi.

Ps4 en iyisi ps5çıktı ama almayın bekleyin ilerde slim pro çıkınca alınır ps4 kullanın bozulursa tekrar 4 alırsınız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı