PS4 için oyun tavsiyeleri

Berke Serin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aslında size üç sorum var :

1) Toplamda 2 oyun alacağım. Bunlardan biri kesinlikle battieldfield olacak. Fakat hardline mı 4 mü almalıyım ?

2) İkinci oyun olarak ne önerirsiniz ? ( Far cry 4, gta 5 ve bloodborne var. )

3) Fifa 15 hala alınır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
1) BF4 benim daha çok hoşuma gidiyor o yüzden BF4 öneririm. Bu polis olayını falan hiç sevmedim birde grafikleri daha kötü onun üstüne RPG yi yerden falan buluyorsun. Silahları biriktirdiğin para ile alıyorsun falan. Benim hoşuma gitmedi o yüzden BF4 diyorum ben.
2) RPG seviyorsan Dark Souls II, The Witcher 3. FPS seviyorsan Killzone Shadow Fall var. J-RPG seviyorsanız Child of Light ve Final Fantasy var. Onun dışında İnfamous Second Son alınabilir. O da çok güzel bir exclusive oyun.
3) Eğer futbol oyunlarını seviyorsan Fifa bence Pes'ten daha iyidir. O yüzden alınmasında bir sakınca yok bence.

1. Size tavsiyem Battlefield 4 almanız çünkü daha geniş kapsamlı bir oyun Hardline'a göre sadece hırsız-polis döngüsünden ibaret değil.
  2. Oynamadıysan GTA V öneririm kesinlikle hem single'ı hem open world'u hemde online'ı seni uzun süre oyalamaya yetecek ve artacaktır.
  3. Fifa 15 tavsiye etmiyorum 2-3 ay sonra yenisi çıkacak günceli varken eskisini oynamak bana koyar açıkçası.

Çıkmış ve çıkmamış önereceğim oyunlar şunlar :
Call of Duty : Black Ops 3
Tom Clancy's : The Division
Tom Clancy's : Rainbow Six Siege
Middle Earth : Shadow of Mordor Goty
Fifa 16
The Last of Us Remastered
God of War 3 Remastered
Farcry 4
Battlefield 4 ( Bende Bf Hardline var. Hayal kırıklığı :( )

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı