PS4 için oyun tavsiyeleri

Berke Serin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aslında size üç sorum var :

1) Toplamda 2 oyun alacağım. Bunlardan biri kesinlikle battieldfield olacak. Fakat hardline mı 4 mü almalıyım ?

2) İkinci oyun olarak ne önerirsiniz ? ( Far cry 4, gta 5 ve bloodborne var. )

3) Fifa 15 hala alınır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
1) BF4 benim daha çok hoşuma gidiyor o yüzden BF4 öneririm. Bu polis olayını falan hiç sevmedim birde grafikleri daha kötü onun üstüne RPG yi yerden falan buluyorsun. Silahları biriktirdiğin para ile alıyorsun falan. Benim hoşuma gitmedi o yüzden BF4 diyorum ben.
2) RPG seviyorsan Dark Souls II, The Witcher 3. FPS seviyorsan Killzone Shadow Fall var. J-RPG seviyorsanız Child of Light ve Final Fantasy var. Onun dışında İnfamous Second Son alınabilir. O da çok güzel bir exclusive oyun.
3) Eğer futbol oyunlarını seviyorsan Fifa bence Pes'ten daha iyidir. O yüzden alınmasında bir sakınca yok bence.

1. Size tavsiyem Battlefield 4 almanız çünkü daha geniş kapsamlı bir oyun Hardline'a göre sadece hırsız-polis döngüsünden ibaret değil.
  2. Oynamadıysan GTA V öneririm kesinlikle hem single'ı hem open world'u hemde online'ı seni uzun süre oyalamaya yetecek ve artacaktır.
  3. Fifa 15 tavsiye etmiyorum 2-3 ay sonra yenisi çıkacak günceli varken eskisini oynamak bana koyar açıkçası.

Çıkmış ve çıkmamış önereceğim oyunlar şunlar :
Call of Duty : Black Ops 3
Tom Clancy's : The Division
Tom Clancy's : Rainbow Six Siege
Middle Earth : Shadow of Mordor Goty
Fifa 16
The Last of Us Remastered
God of War 3 Remastered
Farcry 4
Battlefield 4 ( Bende Bf Hardline var. Hayal kırıklığı :( )

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı