PS4 Kolunun Laciverti Doubleshock incelemesi

Evet arkadaşlar selam. İki hafta önce Aliexpress 20 dolarlik kuponu ile PS4 yan sanayi kolu aldim. Beklentilerim düşüktü. Çin malıdır fayda gelmez vb. Aklimda cümleler vardi ama kol beni çok şaşırttı.
Orijinal PS4 kolunu kullanmış biri olarak bu kol PS4'un aynısının laciverti gibidir. Tetik tuşları dışında çoğu özelliği benziyor.

Ben normalde Gamepad ile oynamayi hic sevmezdim. Bugün bu isteğim artık kırıldı ve Gamepad aşırı hoşuma gitti. Fiyati cok ucuza geldi. O zaman 20 dolarlik kupon ucuzdu ve şansıma vergi 16 TL çıktı satıcı sayesinde. 25 TL kupon 10 TL ürünün geri kalani ek olarak da 16 TL vergi 51 TL gibi bir fiyata bu Gamepade sahip oldum. Çin mali deyip geçmeyin. Kullandıkları malzeme oldukça kaliteli. Batham Arkham Origin, MK11 ve FİFA21 de denedim. Çok memnun kaldim. Verginin düşük çıkması biraz da benim şansım.

Ürün fotoğrafları :
IMG_20210319_162815.jpg
IMG_20210319_162759.jpg
IMG-20210319-WA0021.jpeg
IMG_20210319_162803.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortadaki siyah ışıklı kısım (en azından orjinalinde, adını bilmiyorum) çalışıyor mu?
Evet DS4'den ayar yapınca ordaki ışık yanıyor. El ile dokunca mouseyi haraket ettirebiliyorsunuz. Ben bukadar olacağını düşünmemiştim.
Kampanya hala devam ediyor mu? Bende almak istiyorum.
Devam ediyordur elbet ama kupon çok pahalandı. 5 Dolar felan oldu. 40 TL kupon desek Ürün de 2.50 dolar civarı olmuştur.
Ortadaki siyah ışıklı kısım (en azından orjinalinde, adını bilmiyorum) çalışıyor mu?
Ek olarak titreşim motorları çok iyi çalışıyor. RDR2'de de test ettim. Atla felan çarpınca hissediyorsunuz yani 50 TL'ye tam bir Fiyat/Perfonmans.
Ürün linki : 21.56US $ 52% OFF|Kablosuz Bluetooth Joystick Sony PS4 denetleyicisi Gamepad için Playstation4 Play Station 4 konsolu için Dualshock 4 için PS4 PS3|Oyun Kumandası| - AliExpress.

Son düzenleme:
Evet çalışır. Size 35 TL kupon desek 2 dolar üründen geriye kalır. Oda bir 15 TL desek 50 TL yapar. Vergi de sizin şansınıza bakar. 16 TL gelirse 66 TL. 30 gelirse 80 TL. Kuponun düşmesini de bekleyebilirsiniz size kalmış.
Şimdi tam olarak ne yapmam lazım?

Şimdi tam olarak ne yapmam lazım?
20 dolarlık kupon almanız lazım ama şuan 5 dolar + komisyon var. Size kalmış alıp almamak.
Alırsanız satıcıya kesin yazın ürünün fiyatını düşük girer misiniz ? Türkiye'de vergi sorunları var. Bana 5 dolar girmiş yanına da Oyun ve aksesuarları yazmıştı.

20 dolarlık kupon almanız lazım ama şuan 5 dolar + komisyon var. Size kalmış alıp almamak.
Alırsanız satıcıya kesin yazın ürünün fiyatını düşük girer misiniz ? Türkiye'de vergi sorunları var. Bana 5 dolar girmiş yanına da Oyun ve aksesuarları yazmıştı.
20 dolarlık kuponu nasıl satın alırım?

Geri
Yukarı