PS4 mü, PC mi?

Her türlü PC. Oyun fiyatları, abonelik sistemi daha pahalıya geliyor. İleride ekran kartı alırsam mis gibi olur. Bu saatten sonra PS4 alınmaz.

PS4 2.el olarak 2000 TL civarı. 2000 TL'ye bu oyunları açan PC toplayacaksanız PC ama 2000 TL'ye toplamak hayal olduğu için PS4. Xbox One S'de bir tercih.
Ben olsam Xbox One S alıp yanına Gamepass çekerdim içinde Fifa'da var PES'te.

PC oynatabiliyor ise kol alabilirsiniz. PC özellikleriniz nedir ?
1660 Tİ 16 GB RAM i5 9400F zamdan önce aldım. PS4 te alabilirim. Ya da o parayı PS4'e vremek yerine kaliteli 2 kol ve FİFA21 çekebilirim. PS oyunları da şuan indirimde diye böyle bir konu açtım.

1660 Tİ 16 GB RAM i5 9400F zamdan önce aldım. PS4 te alabilirim. Ya da o parayı PS4'e vremek yerine kaliteli 2 kol ve FİFA21 çekebilirim. PS oyunları da şuan indirimde diye böyle bir konu açtım.
Bu sistem varken PS4 masrafına en azından bu dediğiniz oyunlar için hiç ama hiç gerek yok. Bütçeyi kaliteli kol ve oyunlara ayırın. Xbox kolu düşünülebilir.

Fiyatlara bakınca PS4 en mantıklı seçim. Oyunları da takas sistemiyle birlikte çok ucuza gelir. Bu zamanda PC falan toplanmaz, düzelmesine epey var bu durumun.

Sağolun peki Xbox kolunun optimizasyonu iyi midir PC için?
İyidir ancak FIFA 21'de 9. nesil Xbox kolu kablosuz kullanımda sorun çıkarıyor. Biraz araştırın. NBA 2K21 de aynı şekilde. Bunun dışında 50'yi aşkın oyunda Bluetooth ile titreşim dahil tak çalıştır sorunsuz kullandım. Bu genel bir sorun. Muhtemelen Xbox koluna gelen güncellemeler ile çözülür ya da FIFA 22'de düzelir, burası muamma.

Wireless adaptör alırsanız da bu sorunları yaşamazsınız ancak onun da fiyatı tuzlu. Yanlış hatırlamıyor isem 400 TL bandında idi.

Bu konuda ayrıntılı olarak deneyimlerimden bahsetmiştim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı