PS4 mü PS5 mi alınmalı?

Şu an PS4 alıp ileride PS5 alamayacaksanız bence direkt PS5 alın birkaç yıl sonra PS4 için oyun çıkmamaya başlayacaktır.

Bütçen yetiyorsa PS5 al çünkü bundan 3 - 4 sene sonra çoğu yeni nesil oyun PS4'e çıkmamaya başlayınca "keşke PS5 alsaydım yeni oyunları oynamak istiyorum" diye hayıflanabilirsin. Ayrıca bunların yerine Xbox + Game Pass almanızı öneririm.

Yahu arkadaşlar, adam belli ki PS exclusivelerini oynamak istiyor ve siz kalkıp "Xbox" al diyorsunuz. Bende de Xbox var da yani şimdi bu adama da Xbox al denmez.

Dostum PS 5 al geç. Hem ileriye yönelik hareket etmiş olursun. Ayrıca PS'deki abonelik sistemi ile epey oyuna sahip olabilirsin.

• Bloodborne
  • Days Gone
  • Detroit: Become Human
  • God of War
  • Infamous Second Son
  • Ratchet and Clank
  • The Last Guardian
  • The Last of Us Remastered
  • Until Dawn
  • Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu
  • Batman: Arkham Knight
  • Battlefield 1
  • Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition
  • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  • Fallout 4
  • Final Fantasy XV Royal Edition
  • Monster Hunter: World
  • Mortal Kombat X
  • Persona 5
  • Resident Evil 7 biohazard

PS alacak iseniz oyun alacak paranızın bir yanda durması lazım, ha benim yok diyorsanız Xbox s/x alın.

Kanka param var aslında oyun için ayıptır söylemesi alacak param var yeni nesil oyunları Allah herkese nasip etsin.
Bütçen yetiyorsa PS5 al çünkü bundan 3 - 4 sene sonra çoğu yeni nesil oyun PS4'e çıkmamaya başlayınca "keşke PS5 alsaydım yeni oyunları oynamak istiyorum" diye hayıflanabilirsin. Ayrıca bunların yerine Xbox + Game Pass almanızı öneririm.

X box fame Pass kullanıyorum halihazırda Eternal'ı bitirmek üzereyim pek uğraşmak istemiyorum X box ile.
Yahu arkadaşlar, adam belli ki PS exclusivelerini oynamak istiyor ve siz kalkıp "Xbox" al diyorsunuz. Bende de Xbox var da yani şimdi bu adama da Xbox al denmez.

Dostum PS 5 al geç. Hem ileriye yönelik hareket etmiş olursun. Ayrıca PS'deki abonelik sistemi ile epey oyuna sahip olabilirsin.

• Bloodborne
  • Days Gone
  • God of War
  • Infamous Second Son
  • Ratchet and Clank
  • The Last Guardian
  • Until Dawn
  • Battlefield 1
  • Fallout 4
  • Mortal Kombat X
  • Persona 5
Teşekkürler oyun alırım bir şekilde ak sat ile uğraşıyorum alırım yani ama ps5 daha çok yeni diye dedim 4 teki oyunlardan denemek istediğim büyük oyunlar var o yüzden dedim kutulu oyunlarda hiç olmadı 2. El alabileceğim için cd li alırım 5 te büyük ihtimal

• Bloodborne
  • Days Gone
  • God of War
  • Infamous Second Son
  • Ratchet and Clank
  • The Last Guardian
  • Until Dawn
  • Battlefield 1
  • Fallout 4
  • Mortal Kombat X
  • Persona 5
Teşekkürler oyun alırım bir şekilde ak sat ile uğraşıyorum alırım yani ama ps5 daha çok yeni diye dedim 4 teki oyunlardan denemek istediğim büyük oyunlar var o yüzden dedim kutulu oyunlarda hiç olmadı 2. El alabileceğim için cd li alırım 5 te büyük ihtimal

• Bloodborne
  • Days Gone
  • God of War
  • Infamous Second Son
  • Ratchet and Clank
  • The Last Guardian
  • Until Dawn
  • Battlefield 1
  • Fallout 4
  • Mortal Kombat X
  • Persona 5

• Bloodborne
  • Days Gone
  • God of War
  • Infamous Second Son
  • Ratchet and Clank
  • The Last Guardian
  • Until Dawn
  • Battlefield 1
  • Fallout 4
  • Mortal Kombat X
  • Persona 5
Şu an PS4 alıp ileride PS5 alamayacaksanız bence direkt PS5 alın birkaç yıl sonra PS4 için oyun çıkmamaya başlayacaktır.

İleride ne olacağım belli olmaz şu an PS5 ve aksesuarlarına daha yakınım gibi ama en koyanıda kolu 1000 TL agalar bozulsa alamam yani yan sanayü üretimide yok o yüzden kol gitse param olmasa oyun oynayamıyacağım o korkutuyor.

kanka ps5 al tlou, gow, uncharted 4 ps plusda bedava ve şu mükemmel tetik deneyimini yaşamak istiyorsan cod cold war almanı tavsiye ederim. Yazık edersin ps4 e kayma 5 al kurtul :D

Kanka PS5 al TLOU, GoW, Uncharted 4 PS Plus'da bedava ve şu mükemmel tetik deneyimini yaşamak istiyorsan CoD Cold War almanı tavsiye ederim. Yazık edersin PS4'e kayma 5 al kurtul :D

Eyvallah reis doğrı dedin bari bir PS5 kulaklık önerisi yapsanıza bir de 4 k monitör ayrı konu açmalıyım biliyorum ama üşendim.

Eyvallah reis doğrı dedin bari bir PS5 kulaklık önerisi yapsanıza bir de 4 k monitör ayrı konu açmalıyım biliyorum ama üşendim.
bende ps5 i geçen ay aldım memnunum. Yanında steelseries arctis 1 kablolu kulaklık aldım yeterde artar diğerleri şişirilmiş ben 400 tl almışım 660 olmuş, televizyonda 55q70t aldım özelikle hdr ve hdmi 2.1 olmasına dikkat et alacağın televizyonda o da 8.000 tl almıştım 9.200 olmuş 1 ayda ne hale gelmiş bu fiyatlar

Son düzenleme:
Bende PS5'i geçen ay aldım memnunum. Yanında SteelSeries Arctis 1 kablolu kulaklık aldım yeterde artar diğerleri şişirilmiş ben 400 TL almışım 660 olmuş, televizyonda 55Q70t aldım özelikle HDR ve HDMI 2.1 olmasına dikkat et alacağın televizyonda o da 8.000 TL almıştım 9.200 olmuş 1 ayda ne hale gelmiş bu fiyatlar.

Kanka TV sıkıntım 4 k TV'ye sahibim ama monitörde oynama fikri daha iyi geliyor çünkü ev halkından rahat bulupta TV de oynamak zor yapjcak biriey yok fiyatlar artıyor orijinal PS5 kulaklığı bakayım dedim 1500 param olursa PS5 kualklığını alırım ama çok pahalı ya.
bende ps5 i geçen ay aldım memnunum. Yanında steelseries arctis 1 kablolu kulaklık aldım yeterde artar diğerleri şişirilmiş ben 400 tl almışım 660 olmuş, televizyonda 55q70t aldım özelikle hdr ve hdmi 2.1 olmasına dikkat et alacağın televizyonda o da 8.000 tl almıştım 9.200 olmuş 1 ayda ne hale gelmiş bu fiyatlar
4 k monitörlerde gene pahalı yani ben tam set bir ps5 alsam 15 k dan fazla para rahat tutacak gibi

PC var bir tane daha almayı düşünüyorum kardeşime ama sonra şu anlık PS alacağım PS3 artık sıkıcı.

Geri
Yukarı