PS5 mi, PS4 mü?

KS
yessen

yessen

Femtopat
PS4 veya PS3 alman gerek. PS5 alıp ne yapacaksın? Daha piyasada yeni. Hem fiyatı pahalı hem oyunu az hem oyunları pahalı. PS4 alırsan güzel oyunlar var. Ayrıca eski meski görünmez, öyle bir düşünceye varma sakın. Ülkemizde PS5'i olan çok kişi yok zaten. PS3 alırsan kırdırırsın, bir sürü oyun yükletirsin.
Ben daha çok özel oyunları seviyorum.

FousterCamP

Centipat
Yer
Kaer Morhen
Oyunlardan çok fazla anlamam ama psdeki çoğuu oyunu konsol takıp PC de pynayabilirsin diye biliyorum ben almanı öneririm günlük hayattada yardımcı olabilir
PS'deki çoğu oyunu oynayabilir misin :D. Bilgisayarında The Last of Us Part 2 aç ve buraya resmini at. Merakla bekliyorum :).

xCheesy99

Centipat
Makaleler
2
Yer
Kaer Morhen
PC diyenler sanırım neyse.. Bir şey demeyeceğim.

Konuya gelecek olursak bence PS4 alınabilir çok bütçe yoksa. Güzel oyunları var eğlenceli.
Belki.

Bilgisayarımın sistemi yetmiyor.
Kararımı verdim.PS4.
Hayırlı olsun doğru karar vermişsiniz :)

Arada bu kadar korkunç fiyat farkı olmasa herhangi bir şeyde asla eski modeli tavsiye etmem ama fiyatlar böyleyken de PS5 alın diyemiyorum rahatça. Bütçe olarak sizi sarsmayacaksa veya zor da olsa alabilme ihtimaliniz varsa mutlaka yeni nesil olanı alın. Ama yok alamıyorum diyorsanız PS4 de en az 2-3 sene daha güncel kalacaktır. Platform değişikliği sizin için bir seçenekse Series S'e bakmanızı öneririm.

aliozk

Hectopat
Şimdi PS4 3000 lira, PS5 Dijital'e 6500 diyelim. PS4'ün ömrü tahmini 3 sene, yani senelik 1000 lira. PS5'in ömrü 7 sene desek senelik 950 civarına geliyor. Bu durumda PS5 daha mantıklı olur.

alparslanb1

Decapat
Şimdi PS4 3000 lira, PS5 Dijital'e 6500 diyelim. PS4'ün ömrü tahmini 3 sene, yani senelik 1000 lira. PS5'in ömrü 7 sene desek senelik 950 civarına geliyor. Bu durumda PS5 daha mantıklı olur.

İnsanlar ne durumda biliyor musun bilmiyorum ama, artık günü kurtarmanın derdindeyiz 7 senelik bir plan kimin için acaba?

aliozk

Hectopat
İnsanlar ne durumda biliyor musun bilmiyorum ama, artık günü kurtarmanın derdindeyiz 7 senelik bir plan kimin için acaba?
Günü kurtarmanın derdinde olan adam Playstation almayı düşünüyorsa sıkıntı büyük.

Yeni konular

Yukarı