PS4 Mü Toplama PC Mi?

Önceki konunuzda bütçeniz 1000 TL oldu. Nasıl oldu da bütçeniz iki katından fazla arttı. Konuyu zevk olsun diye falan mı açıyorsunuz?
Onu da geçtim, bu ps4 ile pc çok farklı platformlar. Biri konsol oyunlarını sever diğeri pc oyunlarını sever. Yani zevkler ve renkler tartışılmaza gider bu konu. Çok saçma. Böyle saçma konuların açılmasına izin vermemeniz lazım.

Onu da geçtim, bu ps4 ile pc çok farklı platformlar. Biri konsol oyunlarını sever diğeri pc oyunlarını sever. Yani zevkler ve renkler tartışılmaza gider bu konu. Çok saçma. Böyle saçma konuların açılmasına izin vermemeniz lazım.

Kesinlikle haklisiniz. Örnek olarak, ben bilgisayar ortaminda sadece internet, haber, gazete okumak icin bulunmaktayim. Simdiye kadar devamli ``Playstation`` konsollarinda oyun oynadim. Suan Playstation 3`da tüm oyunlari oynuyorum. Zevkler ve renkler tartisilamaz. Ancak söyle bir durum söz konusu, konsollarda oyun oynayabilmeniz icin elinizin alismasi gerekmektedir. Yani alir almaz, fps tarzi oyunlar oynayamassiniz. Elim alisana kadar sorun olmaz derseniz, Playstation 4 sizin oyun canavariniz olabilir.

Bu konu hakkında forumda bir dolu topic var. Biraz bakının forumun içine aradığınız tüm cevapları artısıyla eksisiyle bulacaksanız.

Aslında FPS oyunlarında konsolda oynamak daha gerçekçilik katıyor. Ne kadar konsolcuda olsanız bi mouse kadar rahat aim alamazsınız. Pc oyunlarında düşmanı görür görmez hemen üstüne aim alabiliyoruz ve bence bu biraz gerçekliği aşıyor robot asker değiliz sonuçta.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı