PS4 mü PC mi?

Hocam işte ekran kartı 1050 ti sizce nasıl bir sistem kurmalıyım kuracaksam
Şöyleki PS4 alırsanız alacağınız oyunlar da çok daha pahalı olur ama PC ile çok daha ucuz fiyata oyun oynayabilirsiniz. Zaten artık yavaş yavaş PS özel oyunları PC'ye de geliyor bence PC almak çok daha mantıklı ilerde yeni bir ekran kartı takar yıllarca kullanmaya devam edersiniz
Hocam RTX 2060 takılabilir. İlk etapta arkadaş 1050Tİ kullanacağını yazmış, 1050Tİ'dan alacağı performans PS4 ile benzer olur. Örneğin God of War PS4'te sabit 30 FPS ile oynanıyor ve 1050Ti'da benzer FPS değerleri veriyor.
Hocam 2060 10k

Uzun yıllar PC'ye iş dışında elimi sürmeyip PS3-PS4 kullandım, tabi artan oyun fiyatlarından dolayı satıp PC'ye geçme kararı aldığımdan beri aklımda sadece özledim.

Hocam 1050 Tİ'lı bir sistem almak yerine R5 5600G bir sistem daha mantıklı olabilir. Hem biraz daha uygun fiyata toplarsınız hem de daha ileriye dönük bir sistem olur.
Hocam valorant ve CS go tarzı oyunlari daha fazla oynuyorum ve apu sistemlerin oyun performansı çokta tatmin edici gelmiyor bana acaba 1050 ti dışında daha iyi olarak hangi ekran kartını onerebilirsiniz

Hocam valorant ve CS go tarzı oyunlari daha fazla oynuyorum ve apu sistemlerin oyun performansı çokta tatmin edici gelmiyor bana acaba 1050 ti dışında daha iyi olarak hangi ekran kartını onerebilirsiniz
Hocam yani 1050Ti tatmin etmiyorsa Rx 6500XT olabilir. 1050Ti'dan çok daha güçlüdür.

Hocam o zaman 10000 TL oluyor monitörle beraber bazı arkadaşlar da 10k TL ye 1600x mantıklı olmaz diyor bencede biraz fazla kaçar gibi sizce ne yapmalıyım
Kardeşim ben yerinde olsam R5 5600G yada 1050Tİ alırdım ama bunlar seni tatmin etmiyorsa ya bütçeyi arttırıp daha güçlü bir sistem alacaksın yada PS4. Artık gerisine sen karar ver.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birde rekabetçi oyunlar oynadığınızı söylüyorsunuz bu açıdan da PC almanız gerekir.

Kardeşim ben yerinde olsam R5 5600G yada 1050Tİ alırdım ama bunlar seni tatmin etmiyorsa ya bütçeyi arttırıp daha güçlü bir sistem alacaksın yada PS4. Artık gerisine sen karar ver.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birde rekabetçi oyunlar oynadığınızı söylüyorsunuz bu açıdan da PC almanız gerekir.
O zaman 1050 ti daha mantıklı çünkü beni hikaye oyunları aşırı derecede sarmiyor güzel ama sürekli oynamak sarmaz 1050 ti sistem kurarım çok oynamıyorum zaten CS valo bu ikisi birde 3 5 hikaye oyunu ya da 1050 ti yerine 2. El bir ekran kartı alırım ne önerirsiniz

6000TL'ye series s alıp senelik live gold aboneliği ile game pass ve EA play hizmetlerinden yararlanırdım. Her ay 2 oyunda bedavaya gelecek. Konsolun düzgün bir internet tarayıcısı ve bir çok uygulamaları var.

O zaman 1050 ti daha mantıklı çünkü beni hikaye oyunları aşırı derecede sarmiyor güzel ama sürekli oynamak sarmaz 1050 ti sistem kurarım çok oynamıyorum zaten CS valo bu ikisi birde 3 5 hikaye oyunu ya da 1050 ti yerine 2. El bir ekran kartı alırım ne önerirsiniz
1050 Ti her oyunu oynatabilecek bir ekran kartı. CS:GO, Valorant tarzı oyunlar için ise fazlasıyla yeterli. 2.El alacaksanız GTX 960-1050 RX 460-470-560-570 bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı