PS4 nefreti

Hocam PC çok fazla modele sahip ve çoğu laptop olduğu için hangisini araştıracağımı bilemem ve kesin cevap veremem ama tahminime göre PC çok daha fazla satıyor.
Pentium barındıran 2000-2005 model hazır sistemlerden başlayabilirsin. Böylece fikir edinmiş oluruz kim daha çok satmış diye. 👍🏻

Pentium barındıran 2000-2005 model hazır sistemlerden başlayabilirsin. Böylece fikir edinmiş oluruz kim daha çok satmış diye. 👍🏻

Agresif olmanıza gerek yok hocam PS4 vs PC karşılaştırması yapmadım tartışılabilir bir konu açtım fakat biliyorsanız siz söyleyebilirsiniz böylece cahilliğimi gidermiş olurum 😁.

2.el fiyatları çok abartı mağazada sattıkları oyunlarda hattinden pahalı güçlü bir konsol da değil ayrıca Pro derseniz değişir biri de çoğu PC'den iyi demiş şu an güncel oyunları oynamak için minimum RX 570-RX 580 gerek ve bu kartlı sistemler de PS4'ü eziyor 1050 Ti'dan iyi olsa ne olacak yani.

@nameleswarior neden bütün konularıma girip beğenmedi atıyorsun PS4 kullanıyor olabilirsin ama bu da onu iyi yapmaz iyi bir konsol değil kabullenmen lazım bence.

Hocam iyi bir konsol ama zamanı geçti.(çoğunluğa bakılırsa zamanı geçmiş, ben hala geçmediğini düşünüyorum.) Bundan 3 yıl önce internette PS4 konuşuyorduk zamanının en iyisiydi ama eskimiş belli ki. Çok ses çıkarmasına rağmen ben hala mutluyum. Bunu da belirteyim dedim 😁.

Kimse konsoldan nefret etmiyor, sadece fiyatı yüksek.

O da doğru hocam, teşekkürler fikir belirttiğiniz için 😄.

Geri
Yukarı