PS4 nefreti

Halbuki bence öyle değil hala aktif bir konsol ve hala da insanların istediği birçok oyunu birçok bilgisayardan çok daha iyi bir şekilde oynatıyor.
Hangi cihazlar listesini alabilir miyiz ? (Bunu dediğinize göre biliyorsunuzdur.)
32 GB RAM'li bir PC toplayacak parayı bulduğunuzu varsayıyorum hocam.
Parayı bulmama gerek mi var? 4 Senedir tüm harçlıklarımı biriktiriyorum. Ayrıca bilgisayarı toplamadan önce tamamlamak için 3-4 ay da çalıştım.

Hocam ben FPS bilemiyorum ben oyunculuk hayatıma başladığımdan beri 10 FPS oyun oynuyordum 30 olsa ne olur 60 olsa ne olur Online olmadıktan sonra.

Ona tamamen katılıyorum dün baktım 2. el 7k.

30 ile 10 FPS'nin arasında dağlar kadar fark var. Ayrıca 10 FPS ile oynamak mümkün değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya bakarsanız anlarsınız.

Hangi cihazlar listesini alabilir miyiz? (bunu dediğinize göre biliyorsunuzdur.)

Parayı bulmama gerek mi var? 4 senedir tüm harçlıklarımı biriktiriyorum. Ayrıca bilgisayarı toplamadan önce tamamlamak için 3-4 ay da çalıştım.

Evimde 32 GB RAM PC olsa bende bakmam be hocam ama düşük bütçe varsa eğer PS Plus sistemi vs gerçekten işe yarayabiliyor.
PS4 sistem özelliklerine baktığımda Online değilse eğer bence 8 GB RAM PC'lere taş çıkarabiliyor.

30 ile 10 FPS'nin arasında dağlar kadar fark var. Ayrıca 10 FPS ile oynamak mümkün değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya bakarsanız anlarsınız.

Oynadığım GTA 5 değildi hocam 15 FPS ile GTA SA oynuyordum 😅😅

Nefret değil gerçek bu. İlla nostaljiklerin gönlü olsun diye "kral konsol, GTA V'ı bile açar" mı densin? Donanım gücü belli, kapasitesi belli. Her şeyi tadında bırakmak lazım.

Yok zaten amaç GTA V'ı oynamak değil hocam oyun oynayabilmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı