Ps4 pro mu yoka Ps4 mü ?

furkanalp123

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben sadece futbol oyunları oynayacağım için PC toplamaktan vazgeçtim ve konsol almak istiyorum. Acaba playstation 4 ( şu 1200 TL olanlardan) alırsam güzel grafiklerle takılmadan kaç sene gider ? Playstation 4 pro alırsam ( 1700TL) kaç sene gider cevaplarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha uzun ömürlü olsun istiyorsan PS4 Pro, yeni bir pc toplayacaksan veya konsolu değiştireceksen sonradan PS4.

Not: PS4 Pro, PS4'ten çok daha performanslıdır.

Sadece futbol için 1200TL olanı al Ps5 gelene kadar hatta ondan sonra bile oynamaya devam edersin. Unutma Ps4 Pro ve Ps4 aynı platformdalar ve şu an Ps4 Pro geri planda biraz. Oyunlar ilk önce Ps4 için optimize ediliyor sonra Ps4Pro'ya.

Daha uzun ömürlü olsun istiyorsan PS 4 Pro, yeni bir pc toplayacaksan veya konsolu değiştireceksen sonradan PS 4.

Not: PS 4 Pro, PS 4'ten çok daha performanslıdır.
Neyin daha uzun ömürlüsü anlayamadım, şu an Ps4Pro ekstradan olan gücünü sadece Sony'nin oyunlarında kullanabiliyor. 30FPS limiti olanlarda yine 30FPS oynuyorsun. Ps4Pro çıktı diye üreticiler oyunları ona göre şekillendirmiyor. Ps4 ne kadar gidecekse Ps4Pro da anca o kadar gidebilir.

Sadece futbol için 1200TL olanı al Ps5 gelene kadar hatta ondan sonra bile oynamaya devam edersin. Unutma Ps4 Pro ve Ps4 aynı platformdalar ve şu an Ps4 Pro geri planda biraz. Oyunlar ilk önce Ps4 için optimize ediliyor sonra Ps4Pro'ya.

Neyin daha uzun ömürlüsü anlayamadım, şu an Ps4Pro ekstradan olan gücünü sadece Sony'nin oyunlarında kullanabiliyor. 30FPS limiti olanlarda yine 30FPS oynuyorsun. Ps4Pro çıktı diye üreticiler oyunları ona göre şekillendirmiyor. Ps4 ne kadar gidecekse Ps4Pro da anca o kadar gidebilir.
PS 4 Pro daha yeni olduğu için Sony biraz daha fazla destek verecektir.

Artık sadece Sony'nin oyunlarinda olmayacak.

Sony zaten elinden geleni yapıyor ama öncelik her zaman Ps4 çünkü büyük çoğunluk hala Ps4 kullanıyor. Paltform'da aynı. Eskiye dönük oyunlardan pek bir şey beklemeyin yeniler evet Pro'ya uyumlu olabilir ama sadece futbol oyunu oynayacak biri için Pro gereksiz. Kişiye göre öneri yapmanızı tavsiye ediyorum, Pro en yenisi en iyisi odur deyip geçmeyin. Arkadaş Pro için verdiği paraya futbol oyununu ve ekstra kolunu alır arkadaşıyla oyununu oynar.

Herkese cevapları için teşekkürler normal düz ps4 aldım.Zaten sadece futbol oyunu oynayacağımdan bir de televizyonum 4k destekli olmadığından Ps4 pro gereksiz olur diye düşündüm.

Pro kimileri için gerekli kimileri için gereksiz. Standart bir kullanıcı için PS4 daha 2019'a kadar gider. Belki 2020 de olur. Ama o dönemlerde PS5 tanıtımları falan yapılır büyük ihtimalle. Her 6-7 sene de bir nesil atlandığını düşünürsek. Scorpio ise ne olacak asıl onu bekliyorum ben. Microsoft oyunlarını PC platformuna getireceğini açıklayınca konsol almanın ilk artısı XBOX tarafında gitti zaten. Bakalım neler sunacak göreceğiz. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı