Ps4 mü, Ps4 Neo mu?

erdiozgor

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Arkadaşlar 4K uyumlu televizyonum var. Ps4 Neo 4K destekli olacağı söyleniyor. Ayrıca playstation alacağım Ps4 Neo cihazını mı bekleyim, Ps4 mü alayım?

Bütçen varsa alabilirsin tabii. Tek farkı açıklamalara göre daha fazla FPS verecek, daha iyi görüntü kalitesi verecek ve 4K desteği sunacak. Oyunların hepsi PS4 konsolunada çıkacak yani. 4K televizyonun varsa al tabii ki.:D

En geç 1 ay sonra piyasada olur ps4 1500-1600 tl olduğunu düşünürsek benim tahminim 2000 tl ve üzeri olur.
Evet ben de 2000 tl üzeri olduğunu düşünüyorum, sıkıntı yok zaten taksitle alırım.

Bütçen varsa alabilirsin tabii. Tek farkı açıklamalara göre daha fazla FPS verecek, daha iyi görüntü kalitesi verecek ve 4K desteği sunacak. Oyunların hepsi PS4 konsolunada çıkacak yani. 4K televizyonun varsa al tabii ki.:D
4K oyun desteği sunacağı kesin sanırım, bekliyorum çıktığı gibi alacağım.

Peki 7 Eylül'de tanıtıldıktan sonra tahminen ne kadar zaman sonra çıkar? Ayrıca fiyat segmenti kaç olur? Sadece tahmin ve tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.

şimdi tahmin ve başka sitelerdeki editörlerin fikirlerini yazayım.Öncelikle bir kısım ekim-kasım gibi vr ile çıkar diyor bir kısım ise 2017 başı diyor hangisi tutacak 7 eylülde öğreneceğiz.Şahsen 2017'de çıkacak denilirse gidip 8 eylül'de ps4 alıcam :D Onun dışında fiyat olarak en fazla 500 dolar olması bekleniyor.En az 400. Kısacası türkiye'de en az 1800-2200 arası değişecek fiyatı şahsen o kadar fazla farka değer mi bilmiyorum onuda 7 eylülde göreceğiz.Zaten amacımız ps5'e kadar idare etsin değil mi o kadar fazla fark ödeyeceksek sağlam bişiler görmeliyiz.Sadece vr kaliteli çalışıcak 4k video izleyeceğiz diye o kadar fazla fark vermeye değmez.Açıkçası ben sürekli ps4 ile neo arasında gidip geliyorum ,çünkü ps4'ün fiyatlar acayip düştü yanında büssürü oyunlu falan 1600-1700 liraya bulmak çok kolay.Eğer çıkış tarihi geç olursa veya fiyatı yüksek olursa almayı düşünmüyorum.

Karar verilmiş sanırım. Gene de fikirlerimi söyleyeyim ; 4K Televizyon sahibi olmanız bu konsolu tercih etmeniz için iyi bir sebep. Bir de VR oyunlara ilginiz var ise PS4 Neo kesinlikle doğru tercih. İlginiz yoksa bile oyunlarda grafiklere önem veriyorsanız PS4 Neo gene daha makul bir seçim. Fiyat olarak da 2000 TL'den başlayıp Bundle ve Depolama alanlarına göre değişiklik gösterebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı