PS4 Pro ne kadar eder?

Arkadaşlar sıfırı 4000, ben en fazla 3500 TL'ye satmayı düşünüyorum.

2019'un başında almışsınız, nasıl 1 yıl doldu anlamadım. 2. yıl doluyor yani 10. ay bile bitiyor 1.5 yıl deseniz de yanlış olur çünkü 2020'nin sonuna geliyoruz. 3200 maksimum eder çünkü garantisi bitmiş neredeyse, 1 aylık garantisi kalmış cihaz ile 1 yıl kalmış cihaz bir olmaz.

1 TB depolamayı da merak ederseniz. 3000 TL üstü satarım ancak, oyunlar dahil kesin sayı ne kadara satabilirim?
3.500TL üzeri net bir şekilde satarsınız diye düşünüyorum, sıfır ve oyunsuz versiyonu 4k çünkü.

3.500TL üzeri net bir şekilde satarsınız diye düşünüyorum, sıfır ve oyunsuz versiyonu 4k çünkü.
Garantisi az kalmış sanırım fazla bir sorun olur mu?
2019'un başında almışsınız, nasıl 1 yıl doldu anlamadım. 2. yıl doluyor yani 10. ay bile bitiyor 1.5 yıl deseniz de yanlış olur çünkü 2020'nin sonuna geliyoruz. 3200 maksimum eder çünkü garantisi bitmiş neredeyse, 1 aylık garantisi kalmış cihaz ile 1 yıl kalmış cihaz bir olmaz.
2 yıl derken aldığımızdan beri 2 yıl garantisi yani haklısınız ama oyunlar dahil 3000'in biraz üstünde eder diye düşünüyorum.

Garantisi az kalmış sanırım fazla bir sorun olur mu?

2 Yıl derken aldığımızdan beri 2 yıl garantisi yani haklısınız ama oyunlar dahil 3000'in biraz üstünde eder diye düşünüyorum.

Garantinin bitmesi sorun olmaz diye düşünüyorum, fakat etki de edebilir. En iyisi siz 3.500TL'den koyun, alıcı çıkmazsa fiyatı düşürürsünüz.

1TB ve Pro versiyonu, oyunlar zaten çok kaliteli ve pek ucuz değil. 3500K'nın altına düşmeyin.

Geri
Yukarı