PS4 Pro vs. PS4 Slim

Safa35

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar. 4k Vestel televizyonum var yaptığım araştırmada bütün 4k televizyonların PS4 Pro ile uyumlu olmadığı yönünde bilgiler edindim ne kadar doğrudur? Ve PS4 Pro ile PS4 Slim arasında uçurum bir fark var mıdır? Bu soruların cevaplarına göre tercihimi yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam arkadaşlar. 4k Vestel televizyonum var yaptığım araştırmada bütün 4k televizyonların PS4 Pro ile uyumlu olmadığı yönünde bilgiler edindim ne kadar doğrudur? Ve PS4 Pro ile PS4 Slim arasında uçurum bir fark var mıdır? Bu soruların cevaplarına göre tercihimi yapacağım.

Cihazı almadan önce satış danışmanlarına mutlaka sorun. Pro ile Slim arasındaki farka gelecek olursak burası size yardımcı olacaktır: PS4 Pro, PS4 Slim ve PS4 karşılaştırması - LOG

Alırken fiyat performansı düşünmeni tavsiye ederim.
500GB slim ve 1 TB pro kullanıyorum iki evde de.
Şuanki aklım olsa ikisini de slim alırdım.

Ben televizyon kısmına değineceğim. Benim de sahip olduğu büyük ekran bir vestel televizyon var. Ancak PS4 ve XBOX gibi konsolları kullanırken özellikle multiplayer oyunlar oynuyorsanız önemli olan televizyonun Hertz (Hz) düzeyidir. Bunun için televizyonunuzun bilgilerini alıp internet üzerinden ürününüzün Hertz düzeyini bulabilirsiniz. Hertz düzeyi 60'ın altına indiğinde mesela 50 gibi, gerçekten oyunlarda performans konusunda büyük bir kayıp yaşıyorsunuz.

60'ı örnek olarak verdim 60 Hertz size sağlayabileceği maksimum kare sayısını (FPS) belirtir. Daha doğrusu televizyonun kaldırabileceği en yüksek kare sayısı anlamına gelir. Dolayısıyla televizyonunuz 60 Hertz ya da daha üstü bir özelliği sahipse hiçbir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı