PS4 Pro vs Xbox Series S vs PS5

Bunun için küfür edecek birisin zaten herhangi bir fikrinin kıymeti yoktur. DVD koleksiyonu yapan bir sürü insan var. Sen kimsin de kendinde küfür edecek haddi buluyorsun?

Birincisi Elon Musk değilsen DVD koleksiyonu yapmanın anlamı yok çok pahalılar ikincisi DVD koleksiyonu yapmak için herhangi bir PS e ihtiyacın yok üçüncüsü ben arkadaşa küfür edeceğimi söylemedim.

Birincisi Elon Musk değilsen DVD koleksiyonu yapmanın anlamı yok çok pahalılar ikincisi DVD koleksiyonu yapmak için herhangi bir PS e ihtiyacın yok üçüncüsü ben arkadaşa küfür edeceğimi söylemedim.
Senin kadar insanı yoran adam görmedim. DVD koleksiyonu yapmak için Elon Musk olmaya gerek yok. Herkesi asgari ücretle çalışan işçi olarak varsaymanın bir anlamı yok. Paramı Triple Whopper Jr. ile harcayacağıma gider DVD satın alır rafımda sergilerim.

Bütçe belirtmemiş. Belirtseydi zaten Series S derdim. 1080p 120FPS ve kompakt boyutuyla zaten enfes bir cihaz. Fiyatı da diğer konsollara göre uygun. Benim söylediğim şey "PS5 alacağıma Series S alırım" diyenlere. Bütçem varsa neden Series S alayım?
PS5 alacağıma Series S alırım diyen de bütçe yüzünden diyordur. Başka türlü diyen insan görmedim ben pek. 4K monitör/TV'si olmayan biri için aradaki fiyat farkına asla değmez. 4K oyun oynayamadıktan sonra PS5 almanın da pek bir manası yok. Sadece bütçe sorunu da değil yani, kullanamayacağın bir ton özellik için 10 bin TL vermek akıl karı değil. Hele exclusive devri yavaş yavaş sona ermeye başlamışken.

PS4 Pro alıp kırık şekilde istediğiniz oyunu oynayın. Daha sonra PS5 alın. Sırf Gamepass için SS alınmaz. Xbox kalitesini toplasan PS özel oyunları etmez.

Senin kadar insanı yoran adam görmedim. DVD koleksiyonu yapmak için Elon Musk olmaya gerek yok. Herkesi asgari ücretle çalışan işçi olarak varsaymanın bir anlamı yok. Paramı triple whopper jr. İle harcayacağıma gider DVD satın alır rafımda sergilerim.

Bu arada triple whopper jr diye bir hamburger yok.

PS5 alacağıma Series S alırım diyen de bütçe yüzünden diyordur. Başka türlü diyen insan görmedim ben pek. 4K monitör/TV'si olmayan biri için aradaki fiyat farkına asla değmez. 4K oyun oynayamadıktan sonra PS5 almanın da pek bir manası yok. Sadece bütçe sorunu da değil yani, kullanamayacağın bir ton özellik için 10 bin TL vermek akıl karı değil. Hele exclusive devri yavaş yavaş sona ermeye başlamışken.
Bak hala anlamadın beni. Herif öneri istemiş diyelim. Bana konsol önerin demiş diyelim. Bu adama gidip de hiçbir neden yokken, PS5 alacağına Series S al demenin bir manası yok ki? Önce bir bütçesini öğrenelim. Ayrıca hangi mağazaya girersen gir 4K çözünürlük altında TV yok. Bugün evlerimizde kullandığımız televizyonlar eğer birkaç senelikse muhtemelen 4K çözünürlüktedir. Tabi herkesi kendim gibi görmüyorum. Ortalama olarak konuşuyorum.
Bu arada triple whopper jr diye bir hamburger yok.
Tüh Jr. yokmuş. Ne kadar büyük bir fark oldu şimdi. Söylediğim o kadar şeyden bunu mu anladın. Cidden senin kadar insanı yoran adam görmedim.

hergele.jpg

Bak hala anlamadın beni. Herif öneri istemiş diyelim. Bana konsol önerin demiş diyelim. Bu adama gidip de hiçbir neden yokken, PS5 alacağına Series S al demenin bir manası yok ki? Önce bir bütçesini öğrenelim. Ayrıca hangi mağazaya girersen gir 4K çözünürlük altında TV yok. Bugün evlerimizde kullandığımız televizyonlar eğer birkaç senelikse muhtemelen 4K çözünürlüktedir. Tabii herkesi kendim gibi görmüyorum. Ortalama olarak konuşuyorum.

Tüh jr. Yokmuş. Ne kadar büyük bir fark oldu şimdi. Söylediğim o kadar şeyden bunu mu anladın. Cidden senin kadar insanı yoran adam görmedim.

Eki Görüntüle 1411142

Ortalama 20k bütçem var.

Ortalama 20k bütçem var.

Bana kalırsa yeni PS Plus ile beraber PS5 çok daha iyi olur.
CD takası falan da yaparsın DualSense tetik hissiyatı çok güzel.
Bakma sen Xbox diyen fakir edebiyatı yapan insanlara ben sana uygun fiyatlı oyun satan yerleri söylerim takas yaparsın benim elimde bir sürü CD vardı Spartacus'e çıkan oyunlarımı hemen 2.el olarak sattım şimdi 2 oyun ile 1 yıl Plus alacağım.

Paran varsa PS5 al. Series S veya X oyunları ve Game Pass bomboş. İki markanın da ortak oyunlarını saymazsak geriye Xbox tarafında hiç güzel oyun yok. Ayrıca yeni PS Plus ile harika exclusive oyunlar da ucuza geliyor. God Of War Ragnarok ve Spiderman 2 gibi harika AAA oyunlar gelecek Playstation tarafında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben olsaydım PlayStation 5'i seçerdim. Cdli oyunları seviyorum.

PS'lerde CD kullanan mı kaldı? PS5'in bazı modelleri CD sürücüsüz. Ayrıca aral Game'e o kadar para vermeye meraklısın anlaşılan.
PS5 al geç hocam. 4K-60Hz bir monitör de alırsın o bütçe ile. Ama IPS bulamazsın %90 ihtimalle.

Yorumları okudum. CD koleksiyonu ile ilgili. Arkadaşlar satın aldığınız oyunun 1 adet çıktısını alabilmenize PS tarafı izin veriyor. Afiş çıktısı CD çıktısı değil. Alın o afişi alın PS5 oyun kutusu hoop alın size CD siz oyun kutusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı