PS4 Slim Hoparlör Bağlayamama Sorunu

junglepoet

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Monitörümde kullanmak için aldığım PS4'ü monitörümde ses kablosu girişi olmadığından dolayı hoparlörümü kullanamıyorum. Slim kasada ses girişi olmadığı için PS4'e de bağlayamıyorum.
Şu anlık gamepad'e kulaklığımı bağlayarak kullanıyorum, bu sorunu nasıl çözebilirim?
Teşekkürler.

Anlamadım hiç. Cidden moderatörler konuları düzeltirken sadece imlayı düzenlerken cümledeki anlamları karman çorman yapıyorlar. PS4ü HDMI ile monitöre bağlarsan seste verir ayrıyetten niye ses kablosu falan uğraştın anlamadım.

Anlamadım hiç. Cidden moderatörler konuları düzeltirken sadece imlayı düzenlerken cümledeki anlamları karman çorman yapıyorlar. PS4ü HDMI ile monitöre bağlarsan seste verir ayrıyetten niye ses kablosu falan uğraştın anlamadım.
Monitörümde dahili hoparlör yok maalesef . Bu yüzden ses alamıyorum . Monitörümde ses girişi olmadığı için hoparlörü monitöre takamıyorum , slim kasada da ses girişi yok . Ne yapmam gerekir hoparlörümü bağlamam için ?

Gamepad'e kulaklık yerine hoparlör jakını takabilirsin anca. Başka yapacak birşey yok. PS4 uyumlu bluetooth hoparlör alabilirsin veya. USB girişli hoparlörde bağlanabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı