PS4 Slim kaç yıl daha PES ve FIFA çıkar?

Peki 3 yıl sonra PS5 mi almalıyım Slim kasa mı eğer çıkarsa? Ama PS5 Slim dijital sürüm çıkmazsa düz PS5 dijital alırım ama 2.el almam çünkü artık sıfır ürün almanın keyfini yaşamak istiyorum. Bir de harçlıklarımı biriktirip yazları çalışıp 3 seneye PS5 parası kazanır mıyım sizce? 16 yaşındayım çalıştığım zaman günlük 30-40 TL akıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkür ediyorum hocam.

Bu arada PS4 slimide satacağım sizce biriktirir miyim arkadaşlar?

3 yıl her yaz 30 TL desek. Yaz mevsimi de ortalama 100 günden bir yazda 3000 eder. 3000x3'ten 9000 eder eğer evdeki hesap çarşıya uyarsa.

Arada mecburiyetten harcasam zaten iş bulmam 1 hafta sürse okullar açılırsa evden yemek götürürüm haftalık 50 TL kumbarama atarım marketteki bakkaldaki para üstlerini bozuklarını kumbarama atsam birikir herhalde bir de hocam sizce 16 yaşındayım bedenimi çok fazla zorlamayacak sabah erken uyanmamda problem yok ne iş önerirsiniz daha önce oto-yıkamada çalıştım pek fazla tecrübem yok aslında.

Arada mecburiyetten harcasam zaten iş bulmam 1 hafta sürse okullar açılırsa evden yemek götürürüm haftalık 50 TL kumbarama atarım marketteki bakkaldaki para üstlerini bozuklarını kumbarama atsam birikir herhalde bir de hocam sizce 16 yaşındayım bedenimi çok fazla zorlamayacak sabah erken uyanmamda problem yok ne iş önerirsiniz daha önce oto-yıkamada çalıştım pek fazla tecrübem yok aslında.

Hocam inanın hiç anlamam nerede çalışmanız gerektiğinden. Hiçbir fikrim yok.

Geri
Yukarı