PS4 ve PC için 150-170 TL Kulaklık Önerisi

Waifu Impact

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526212193
Hala arada arkadaşlarla CS:GO ve BF3 oynuyorum. O yüzden bana hem PC hem PS4 için bir kulaklık lazım. G230 var ama o da kırıldı. Şuan bantladım öyle kullanıyorum ama biraz rahatsız ediyor ve ses daha az geliyor. O yüzden yeni kulaklığa ihtiyacım var. Tekrardan G230 alırdım ama PS4 için uyumlu mu ya da PC de verdiği sesin aynısını PS4 için veriyor mu bilmiyorum. Bu konuda yardım edebilir misiniz?

Birde DS4'ün üzerinde tek jak girişi var ama G230'da 2 tane. Bu sorunu nasıl çözeceğim?

ASUS Cerberus alabilirsiniz. Her türlü konsola, telefona ve bilgisayara uygun. Kanalda incelemesi de var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi baktım fiyatı 200 TL imiş. Normalde 150 TL bütçem var 20-30 TL daha arttırabilirim ama o kulaklık bütçemi aşıyor. Belki biraz bekler alırım. Peki G230 bir sıkıntı yaratır mı?

Bir aparatla jakları birleştirip kullanabilirsiniz. Ancak ne kadar kaliteli olur bilmiyorum. Bence biraz bekleyip Cerberus alın. Bloody G500 de olur. Hem bütçenizi aşmıyor hem de tek jaklı. Bir göz atın derim.

Bloody G500 hiç hoşuma gitmedi. Biraz bekleyip Cerberus alırım artık. Şimdilik G230 kullanmaya devam o zaman.

Sağolun. PS4 ümü yeni aldım o yüzden biraz geç alabilirim. Neyse hala G230 ile idare edebilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı