PS4 veya PC

AhmetAkkaya

Kilopat
Daha fazla  
PS4 mü yoksa Technopat youtube kanalında bulunan 1500 tl değerinde olan bilgisayarı almamı tercih edersiniz? (VESTEL SMART 42FA7500 106 EKRAN LED modelinde hiç kullanmadığımız bir televizyonumuz var.)

Kullanıma bağlı. Mesela kendimi örnek verirsem ödev yapmak , oyun oynamak vb. gibi çok işlevde pc yi kullanıyorum ama sadece oyun oynasam ps4 ü tercih ederdim. Sonuçda bir dosyayı indirme zorluğunu ps de çekmek istemiyorum. -Oyum pc ye

O 1500 TL'lik PC güncel oyunları 30 FPS zar zor açıyor yada açmıyor ki o da Very Low ayarlarda. PS4 alman daha iyi olur.

O 1500 TL'lik PC güncel oyunları 30 FPS zar zor açıyor yada açmıyor ki o da Very Low ayarlarda. PS4 alman daha iyi olur.
Yerin dibine geçirmişsin sen de :D Baskın olarak istediğin neyse onu al. Ama örnek vereyim X360'da internette surf yapabiliyordum flash player dışında düzgün çalışıyordu. O özellik PS4'te varsa ve PlayStation oyunlarını seviyorsan konsolu alman daha iyi olur. Yine de benim düşüncem pc tarafına.

Bilgisayar ilk başta pahalı görünsede uzun vadade daha avantajlı olabilir çünkü bir PS4 oyunu yerine iki tane PC oyunu alınabiliyor.

Yerin dibine geçirmişsin sen de :D Baskın olarak istediğin neyse onu al. Ama örnek vereyim X360'da internette surf yapabiliyordum flash player dışında düzgün çalışıyordu. O özellik PS4'te varsa ve PlayStation oyunlarını seviyorsan konsolu alman daha iyi olur. Yine de benim düşüncem pc tarafına.
İzle videoları. 30 FPS ancak alıyor. Ki genelde alamıyor bile.

2000 tl aşağısı bütçe ile net konsol alınmalı. 2500 veya üstü varsa pc alınabilir. Ama evde pc falan yoksa 1500 tl ye APU bir sistem topla.

APU alacağım dersen, onun yerine PS4 al. Ama bütçem artar dersen, i3 6100 ile GTX 960 sistem toplayabilirsin. Ama 1500 TL bütçe ile PS4.

ps4 ün içinde apu var. ps3 ün içinde ise benim pc de kullandığım işlemci olan amd a6-3420m var. Yani ps oyunlarındada 30fps de oynanıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı