PS4 vs PC

Auditore

Hectopat
Herkese merhabalar arkadaşlar, seneye yaz 3200 TL bütçem olacak. Bu para ile ya PS4 ya da PC almayı düşünüyorum sizin fikirleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunları sevdiğine bağlı. PS4'e çıkmış özel oyunları oynamak istiyorsan alabilirsin. Yok ben genel geçer oyunları oynuyorum, PS4'e çıkmış özel oyunlar beni pek ilgilendirmiyor diyorsan PC daha mantıklı.

PS4 özel oyunları saymazsak her türlü PC öndedir.
Böyle saçma bir cümle olabilir mi ya? İyi o zaman ben de bilgisayarın 60 FPS üstü vermesini saymıyorum. Oldu mu şimdi? PS4 oyun kalitesiyle aynı, özel PC oyunu söyleyebilir misin? Geçen sene bir tane adam akıllı oyun gelmedi PC tarafına. Adamlar GOW, Spider-Man, Days Gone gibi oyunlar oynarken PC tarafı böyle oyunlar oynayamıyordu anca o oyunların oynanış videolarını izliyordu. Zaten PS olayı özel oyun olması. Herkes özel oyunları için alıyor.

Seneye kadar zaten kim bilir ne olur. O zaman tartışmak daha mantıklı.

3200 TL ile alacağın bilgisayar büyük oyunları oynatmayabilir. Dolar yükseliyor. PS4'ün oyunları ne kadar pahalı olsada kendisi ucuz. PS4'e 2000 TL verdiniz diyelim. 1200 TL ile baya bir oyun alınır. Fiyat olarak PS4'ü öneririm. Zaten seneye alacakmışsınız. Seneye de PS5 çıkınca benim tahminimce PS4'ün fiyatı ve oyun fiyatları düşer.

Seneye PS4 fiyatları düşebilir. O yüzden PS4 öneririm. Arkadaşla her hafta 1070TI olan net kafelere gidiyoruz ama bana PS4'ün verdiği zevki veremiyor bir türlü.

Geri
Yukarı