PS4 vs PC

Eğer işinizi gören bir bilgisayarınız ve oyunlara verecek paranız varsa ps4 öneririm. Ben öyle yapmıştım sadece internete girbildiğim ve günlük işlerimi hallettiğim bir bilgisayarım vardı yanınada ps4 aldım. Eğer sabrederim diyorsanız ps’ın indirimleri oluyor oradanda (tüm oyunlar için geçerli olmamakla birlikte) ucuz oyun alabilirsiniz güzel oyunlar oluyor genelde. Pişman olmazsınız.

Yıl 2019, Sony oyunlarının delisi değilsen PS4 alınmaz bence. Bir PS4 oyunu ortalama 100TL'nin üzerinde satılıyor ve bu durum kısıtlı imkanlara sahipsen seni oldukça zorlayabilir. PC tarafında öyle değil durum. Steam'de yılın belli zamanları ciddi indirimler yapılıyor ve bu platformda daha özgürsün. PC'ye 10 oyun çıkarsa PS4'e 7 oyun çıkıyor. Bunun 3'ü de çok oynanan indie oyunlar olabiliyor. Yarın PS4'e ne olacağı malum. Yavaş yavaş suyunun ısındığını görüyorum.

Böyle saçma bir cümle olabilir mi ya? İyi o zaman ben de bilgisayarın 60 FPS üstü vermesini saymıyorum. Oldu mu şimdi? PS4 oyun kalitesiyle aynı, özel PC oyunu söyleyebilir misin? Geçen sene bir tane adam akıllı oyun gelmedi PC tarafına. Adamlar GoW, spider-man, Days Gone gibi oyunlar oynarken PC tarafı böyle oyunlar oynayamıyordu anca o oyunların oynanış videolarını izliyordu. Zaten PS olayı özel oyun olması. Herkes özel oyunları için alıyor.

Seneye kadar zaten kim bilir ne olur? O zaman tartışmak daha mantıklı.

PS4'de GoW, days gon, falan olabilir. PC'de de Forza, var DotA, var LoL, var CS, var half, Life var. Zaten yavas yavas butun PS4 ozel oyunlari PC'ye de geliyor.

PS4'de GoW, days gon, falan olabilir. PC'de de Forza, var DotA, var LoL, var CS, var half, Life var. Zaten yavas yavas butun PS4 ozel oyunlari PC'ye de geliyor.

Onlar kesin değil ayrıca CS:GO her platformda var Half-Life oyunları da PC exclusive değil ayrıca Forza'da öyle bir tek DotA 2 sadece PC'de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı