PS4 vs. PS4 Pro

Bütçem yetmiyor diyor, kafasına silah dayayıp zorla PS5 mi aldıralım?

PS4 alacaksa Slim yeterlidir, hatta bana kalırsa ikinci el Fat almak bile yeterli olduğunu ilk mesajımda belirtmiştim. Son özel oyununu çıkarmış tozlu raflara yol almakta olan konsolun pahalısını al diyorsun, ben akıl karı değil deyince "Slim almak saçma" diyorsun.

Slim ölü. Lütfen kullanmadan bilmeyin. PS4 Slim çoğu oyunda inanılmaz kasmakta ve nesneleri çok geç yükleniyor. 7 yıllık bir cihaz. PS4 Pro almak mantıklı gibi duruyor.

Slim ölü. Lütfen kullanmadan bilmeyin. PS4 Slim çoğu oyunda inanılmaz kasmakta ve nesneleri çok geç yükleniyor. 7 yıllık bir cihaz. PS4 Pro almak mantıklı gibi duruyor.
Sanırım sen kullanıyorsun, garantisi bitmediyse onu sen bir garantiye yolla istersen. Vita hariç bütün PlayStation nesillerine sahibim. Bende PS4 1 TB fat kasa var ve henüz kasma ya da geç yüklenme yaşamadım.

Dediğim gibi tozlu raflara doğru yola çıkmış, artık özel oyun çıkmayacak bir konsolun pahalı modelini almak akıl işi değil. Seneye bugünlerde sadece FIFA gibi seri oyunlar çıkacak o konsola.

Konuyla alakası yok da fat ve slim kasa arasındaki fark nedir?
Fat ilk çıkan PS4 konsollarına verilen ad, Slim ise daha sonra çıkmış ve boyutları küçültülmüş PS4'lere deniyor.

Sanırım sen kullanıyorsun, garantisi bitmediyse onu sen bir garantiye yolla istersen. Vita hariç bütün PlayStation nesillerine sahibim. Bende PS4 1 TB fat kasa var ve henüz kasma ya da geç yüklenme yaşamadım.

2 Sene önce aldım 5-6 ay kullandım ve sattım. CoD'ta nesneleri geç yükleniyor maalesef. Yeni çıkan oyunlar PS4 Slim kaldıracak gücü kalmadı.

Birde bakalım Ps5 tahmin edildiği gibi 7500 tl gibi bir fiyata mı çıkacak biraz daha düşüğe çıkarsa belki düşünülebilir ama bu fiyatlarda olursa sıkıntı yani oyun keyfimiz diyede parçalanmanın bir alemi yok. Teşekkür ediyorum ilginize alakanıza dostlar gerilmenin anlamı yok fikir almak amacım. Mantıklı bir sonuca ulaşarak zarara girmeden alışveriş yapmak. Biraz bekleyeceğim duruma göre hareket edeceğim. Biraz önce Overgame’de bi nintendo switch lite’ada göz attımda çok bana göre bir cihaz gibi gelmedi. PS candır bence.

Hocam eğer PS4 Slim almayı düşünürseniz ben satıyorum. Eğer ağır oyunlar oynamayacaksanız PS4 Slim yeterlidir. Bazen yetersiz olduğu noktalar var ama PS4 Pro ne yazık ki pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı