PS4 vs Xbox

umut. kaan

Decapat
Daha fazla  
Xbox Series S mi daha iyi? Yoksa PS4 Slim mi hangisi daha iyidir? Oyunları da göz önünde bulundurursak sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Game Pass'e çok takılma PlayStation'a da Game Pass'in aynısı geliyor. Ben Xbox aldım kullandım One S almıştım ha Series S'ya da Series X alacaksan Xbox derim ama Xbox One veya One S alacaksan da PS4 derim.

Eğer xbox series s alıp üstüne hemen 3 senelik game pass alabileceksen ve benim gibi oyun alma bağımlısı değilsen 3 senelik gamepass sana çok rahat yetecektir :) 3 senelik game pass için kendine ortak bulursan kişi başı 3 sene için 380tl tutuyor ay başına nerdeyse 10tl

Tercih sana ait PS oyunlarını seviyorsan bütçen varsa. PS alırsın. Çünkü PS çok fazla özel oyunu var ki bunların fanatiği de çok fazla.

Genel oyuncuyum oyun fark etmez her şeyi denemeye hazırım yeni oyunları kült oyunları oynarım diyorsan Xbox akar.

Benim PS bazında sadece God of War serisi dikkatimi çekiyor. Tercihim Xbox olur. İndirimlerde 150TL civarına RDR2, 50TL metro serisini gömerim üstüne zaten 3 yıllık Game Pass aboneliğim var.

Sürekli aktif oyun oynuyorum boş kalmıyorsun zaten. 15 günde örneğin 3 oyun gidiyor. 3 oyun geliyor. Gidenlerden 1 oyun oynasan dikkatini çeken gelenlerden 1 oyun oynasan. Ayda 4 oyun oynamış olursun ki bu iyi sayı.

Eğer Xbox oyunlarını incelemek istersen ücretsiz şekilde Xbox App'ini indirip bakabiliyorsun. Telefon uygulamasıda Windows uygulaması da güzel çalışıyor. Tabii güncellemelerle arada sapıttığı oluyor ama Konsol tarafında şikayeti olanı görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı