PS4 vs Xbox

S3lm0s BALCANCI

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana şöyle bir teklif geldi; (bedava) sevdiğim bir akrabam bana bir eksiğin var mı diye sordu ve ben de yok dedim, o da şöyle bir soru sordu;
Yeğenim sana mont mu ayakkabı mı PS4 mü yoksa PS4 fiyat bandındaki bir Xbox mı dedi ve ben de durdum mont ve ayakkabıya ihtiyacım yok.
Ben de bu arada kadım PS4 mü aynı fiyat bandındaki bir Xbox mı? Sizce ne demem lazım ne olur? 2 gün sonrasına kadar cevap bekliyor.
Hatta yarına kadar da olur ama ben Xbox gibi düşünüyorum çünkü bu aralar PC'ye Xbox Game Pass alacaktım ve bu ikili çok iyi olur.
Xbox Game Pass Ultimate alırım diye düşündüm ve kardeşim PC'den Forza 5 ben de Xbox'dan Forza 5 oynarım diye düşünüyorum.
Ne olur cevap verin çok aradayım.

"ilk defa konsolum olacak o yüzden çok heyecanlıyım yazım yanlışlarım olabilir lutfen kusura bakmayın."

Ya da biraz bütçeyi zorlayıp PS5 de bakabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun alacak kadar paran sürekli olarak çıkarsa PlayStation 5 alman daha iyi. Ama oyun alacak paran sürekli çıkmazsa XBOX her halükarda daha iyi olur.

PS4 al oyun fiyatları sıkıntıysa PS plus’ta beleş oynarsın dönem dönem exc. oyunları. PS5 paran var ise yeni nesil oyunlar için daha mantıklı tabii ki.

Öncelikle ps5’e bütçe yetiyorsa kesinlikle ps5 alın. Yetmezse, ilk konsolunuz olacağı için Sony özel oyunları oynamamışsınızdır diye düşünüyorum. Piyasadaki en iyi hikaye oyunlarını oynamak için ps4 alıp yanına da ps plus deluxe çakarak harika bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer hikaye oyunları ilgini çekmiyorsa Series S daha mantıklı olur.

Mont veya PlayStation diye sorduğuna göre size PS5 değil Xbox One S veya PS4 alacaktır.
PS 4 Slim tercih edin sonradan yanına PSN Deluxe alırsınız yıllık olarak.
“PS4 Pro veya Series S de isteyebilirsiniz lakin fiyat farkı biraz fazla oluyor”

Geri
Yukarı