PS4 yerine GeForce Now almak mantıklı mı?

Verimde sıkıntı yok, oldukça hızlı ve kaliteli. PS4 arşivim hiç yok. Üstelik PS4 alırsam çok oynama şansım olmayacak.
O zaman soruyu sormana bile gerek yokmuş. Bence en mantıklısı o paraya az daha ekleyip sistem almak. 3000-3500 TL civarında çok tatlı sistemler edinebilirsin.

O zaman soruyu sormana bile gerek yokmuş. Bence en mantıklısı o paraya az daha ekleyip sistem almak. 3000-3500 TL civarında çok tatlı sistemler edinebilirsin.

Yani orası öylede, şimdi mouse, klavye monitör olmaz ise oynayamam zaten. Üstelik ben gezen biriyim(şu sıralar değil). O yüzden gittiğim yerde de oyun oynamak istiyorum. Mesela konsolu taşıyabilirim. GeForce Now ise telefonda da var. Ondan böyle bir konu açtım.

Yani orası öylede, şimdi mouse, klavye monitör olmaz ise oynayamam zaten. Üstelik ben gezen biriyim(şu sıralar değil). O yüzden gittiğim yerde de oyun oynamak istiyorum. Mesela konsolu taşıyabilirim. GeForce Now ise telefonda da var. Ondan böyle bir konu açtım.
O zaman 1 aylığına sistemi dene. Hızın ne kadar yeterli net anlamış ol. Dizüstü de düşünebilirsin.

Bilgisayar almanı öneririm. Oyun arşivin yoksa PS4 sıkıntı çıkaracaktır. Bu süre zarfında da oynamak istiyorsan biraz GFN ile idare edip bilgisayar fiyatları sakinleşince sistem alırsın.

O zaman 1 aylığına sistemi dene. Hızın ne kadar yeterli net anlamış ol. Dizüstü de düşünebilirsin.

Laptoplar çok pahalı. Üstelik 1 aydır kullanıyorum. Sadece 1 saat oynayabildiğin için ve istediğim zaman girmek istediğim yükseltmek istiyorum. Üstelik ilk 3 ay ücretsiz.

Geri
Yukarı