PS4 yerine GeForce Now almak mantıklı mı?

Lyrax52

Kilopat
PC almak gibi bir düşüncem vardı. Ama bunu ertelenen gerekti. Mauçlum fiyatlar aşırı yüksek. Yaklaşık şu an da elimde 3000 TL var. Sizce PS4 mü almalıyım, yoksa GeForce Now mı almalıyım. Steam ve Epic Games üzerinde çok oyunum var. İnternetim ise 21.2 download, 9 ping, 2.3 upload hızım var. Sizce alınır mı? Bir sorum daha var, şimdi üyeliği alırsam, 5 ay falan kullansam, sonra iptal edebiliyor muyum? İptal ettikten sonra para çekmeye devam eder mi? Şimdiden teşekkürler.

PS4 için sana yeterli arşivin var ise mantıklı. Geforce NOW da mantıklı ama hikaye tabanlı oyunlar için. İptal ettikten sonra ödeme alınmaz. O internet hızıyla ne kadar verimli olur bilmiyorum. Denemelisin. Ben olsam o paraya iyi bir sistem toplarım veyahut ileriye dönük ekleme yapmam mümkün görünüyorsa para eklerim, daha iyi sistem alırım. 3000 TL civarında güzel sistemler alınabilir.

PC almak gibi bir düşüncem vardı. Ama bunu ertelenen gerekti. Mauçlum fiyatlar aşırı yüksek. Yaklaşık şu an da elimde 3000 TL var. Sizce PS4 mü almalıyım, yoksa GeForce Now mı almalıyım. Steam ve Epic Games üzerinde çok oyunum var. İnternetim ise 21.2 download, 9 ping, 2.3 upload hızım var. Sizce alınır mı? Bir sorum daha var, şimdi üyeliği alırsam, 5 ay falan kullansam, sonra iptal edebiliyor muyum? İptal ettikten sonra para çekmeye devam eder mi? Şimdiden teşekkürler.

Türkiye´de sunucuları olmadığı için GeForce Now aboneliği bana pekte mantıklı gelmiyor.

PS4 için sana yeterli arşivin var ise mantıklı. GeForce Now'da mantıklı ama hikaye tabanlı oyunlar için. İptal ettikten sonra ödeme alınmaz. O internet hızıyla ne kadar verimli olur bilmiyorum. Denemelisin.

Verimde sıkıntı yok, oldukça hızlı ve kaliteli. PS4 arşivim hiç yok. Üstelik PS4 alırsam çok oynama şansım olmayacak.

PC topla Steam ve Epic Games'da çok oyunun varsa Geforce NOW tavsiye etmem şu sıralar. PS4 oyunları çok pahalı. Parça fiyatları dahada artmadan toplamanı tavsiye ederim bu gidişle düşecek gibi gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı