PS4’teki oyunlar PC’ye gelir mi?

Sizce insanlar konsolu almak isterler mi? PS4 zaten bitti tamam ama o oyunlar PS5 de var hala farkındaysanız.
Çok fazla para kazandırmamış oyunları getirirler devasa God of War gibi oyunları getireceklerini sanmıyorum.
PC'ye getirirlerse kazanırlar demeyin. Getirdikleri anda konsol alanında çok daha büyük kayıplar yaşarlar insanların konsol almasının asıl nedeni gitmiş olur. Böyle bir hata yapacaklarını hiç sanmıyorum.

Bunu anlamak zor değil ki? Adamlar eğer bilgisayara çıkartmak için yapsaydı oyunu exclusive olmazdı. Horizon PS'de tuttu mu? Tutmadı. Days Gone tuttu mu? Eh işte.

Gelmez. Adamlar kendi müşterilerini çöpe atamaz. PS4 eskidiyse ne olacak? O oyunlar PS5'de de var.
Guerrilla Games PS'yi tamamen salmadı en azından. Zero Dawn 3 yıl sonra PC'ye çıktı ve Forbidden West şu anlık sadece PS4 ve PS5'e çıkacak. PS'nin kendi oyuncuları için güzel tarafı bu. GoW 2018 şu an PC'ye gelse bile, Ragnarok gelmez mesela.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Katılıyorum. Adamlar bu oyunları zaten 4-5 sene sonra getirdiler bilgisayara. Horizon üzerinden konuşalım, Horizon ilk zamanlarında iyi değer gördü fakat git gide azaldı ve Horizon oynayan kalmadı neredeyse. Övülecek bir noktası da yok çünkü beleş oluyor 1 ay sonra PS4 için. God Of War, Spider-Man için PS4 alan çok arkadaşım var. Ben de bilgisayara geçmek istiyorum ama objektif taraftan bakın arkadaşlar bu oyunları getirmek hem Sony'e zarar verir hem de PS kullanıcılarına. Tamamen oyunun popülerliğine bağlı bir şey.
Objektif bakın deyip sadece Sony açısından düşünmek...

Arkadaşlar bu kadar konsolcu olmayın. Her oyun her platformda olsun, oyuncular kazansın. Adam gitmiş "Spiderman'i klavye fare ile oynarlar şimdi" demiş yahu. Düpedüz sapkınlık bu.

Şirketçi olmayın bu kadar. Aldığınız ürünü bu kadar sahiplenmeyin.

Yani Half-Life 3 şu an PS exlusive gelse bütün PC oyuncuları ayaklanır . Çünkü oynamayacaklar ve belki de bazıları için PC sahibi olmanın anlamı kalmayacak. Heh işte aynı şey PS için de geçerli. PS oyunları(Gow,Spider-Man gibi asıl exlusive olanlar) gelirse PS sahiplerinin PS sahip olmasında bir anlam kalmayacak, belki de o oyun için almıştı konsolu. O yüzden tek taraflı düşünmeyin sadece.

Son düzenleme:
Yani Half-Life 3 şu an PS exlusive gelse bütün PC oyuncuları ayaklanır . Çünkü oynamayacaklar ve belki de bazıları için PC sahibi olmanın anlamı kalmayacak. Heh işte aynı şey PS için de geçerli. PS oyunları(Gow,Spider-Man gibi asıl exlusive olanlar) gelirse PS sahiplerinin PS sahip olmasında bir anlam kalmayacak, belki de o oyun için almıştı konsolu. O yüzden tek taraflı düşünmeyin sadece.
Aynı şey değil. Biz burada PS oyunlarının PC'ye de gelip gelmeyeceğini konuşuyoruz. Senin dediğin ise oyunun direkt PS exclusive olarak çıkması. Arada dağlar kadar fark var.

Ha HL3 her platformda olsa gıkımı çıkarmazdım. Ne güzel oyunculuk kazandı diye düşünürdüm.

Sizinki bencillik kimse kusura bakmasın.

Geri
Yukarı