PS5 2K 120FPS oyun oynatır mı?

Peki hocam Fortnite'da 2K'da oynarsam 120FPS verir değil mi veya Rocket League'de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böylebi video var galiba 2K da 120 FPS nasıl oynanır onu gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böylebi video var galiba 2K da 120 FPS nasıl oynanır onu gösteriyor.
teşekkür ederim hocam peki rocket league'de 2k 120 fps oynar mıyım?

PS5 için monitör ya da TV alınacaksa bence artık HDR'nin olup olmamasına da muhakkak dikkat edilmeli. Aynı oyunu kaliteli IPS monitör ve HDR'li bir IPS TV arasında denendiğinde bile HDR'li IPS TV'de çok daha iyi sonuç veriyor.

PS5 için monitör ya da TV alınacaksa bence artık HDR'nin olup olmamasına da muhakkak dikkat edilmeli. Aynı oyunu kaliteli IPS monitör ve HDR'li bir IPS TV arasında denendiğinde bile HDR'li IPS TV'de çok daha iyi sonuç veriyor.
hocam bu monitör sizce nasıl

hocam bide her 2.0 hdmi çıkışı olan monitörlerde ps5'te 2k 120hz alırız dimi?
ona göre attığım monitörü alacağım.

Hocam bu monitör sizce nasıl.

Hocam bir de her 2.0 HDMI çıkışı olan monitörlerde PS5'te 2K 120Hz alırız değil mi?
Ona göre attığım monitörü alacağım.

HDMI 2.0 2K 120 Hz destekler monitor iyidir ama daha iyisi var mıdır o fiyata bilmiyorum alabilirsiniz benim baktığıma göre aynı özelliklerle aynı fiyata daha iyisi yok.

HDMI 2.0 2K 120 Hz destekler monitor iyidir ama daha iyisi var mıdır o fiyata bilmiyorum alabilirsiniz benim baktığıma göre aynı özelliklerle aynı fiyata daha iyisi yok.
peki hocam ps5 uyumlu değilmi sıkıntısız çalışır mı daha yeni çıkmış 1 ay olmuş çıkalı heralde uyumludur?

hocam cevap verebilir misiniz 1 hafta sonra felan alıcağımda problem çıkmaz umarım 120hz alırım heralde

Son düzenleme:

Geri
Yukarı