PS5 alınır mı?

Yani daha oynamadığım birçok oyun var onları oynadıktan sonra 2 sene sonra falan alırım. Bilgisayarım var 3-4K'lık ekleme yaparsam güzel bir PC sahibi olabilirim. Unreal Engine5 ile çoğu oyun PS4 gelmeyecek FIFA21, GTA6 PS4'e çıkarsa kolay kolay PS5 almam büyük ihtimalle teşekkürler
PS5'e sağlam oyunlar 2 seneden önce gelmez PS4 daha 4 sene rahat gideri var derseniz ki geriye dönük oynatıyor alınabilir ama ben PS3 PS4'deki ilk seri sıkıntılarının PS5 dede olacağını düşünüyorum ilk seriye temkinli yaklaşmak lazım.
Birde ben ps4'ü odamdan salona aileme götüruyorum film izliyorlar. Böyle getir götür yapmak zarar verirmi ?

Bütçeni zorlamayacak ise alınır, cihaz daha yeni ben PS4 oyunları oynuyorum,
Astro oyunu ile dualsense hissiyatı anlatmaya çalıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeş emulator varken o zaman niye millet PS5 alsın. Büyük ihtimalle sadece 3 5 tane falan oyun çalıştırır.
12 yaşındayken insanlarla kardeş diye konuşman doğru değil.
Amaç doğrultusunda tabii ki alınabilir. Ben sizin yerinize olsam PS4'ümü şimdi satarım, PS5 slim çıktığında da direk satın alırım.
Dostum alma amacım iş olmayacak :).

Bütçeni zorlamayacak ise alınır, cihaz daha yeni ben PS4 oyunları oynuyorum,
Astro oyunu ile dualsense hissiyatı anlatmaya çalıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
PC ve Xbox'çılar yorum kısmında linç lemişler videoyu

bende ps3 var ama ps5 istiyorum ve özellikleri falan oyunlar çok güzel çok fazla inceledim bence güzel 2 sene sonra falan alırız diye düşünüyom

bende ps3 var ama ps5 istiyorum ve özellikleri falan oyunlar çok güzel çok fazla inceledim bence güzel 2 sene sonra falan alırız diye düşünüyom
Ps5 Slim çıkacak onu alırsın. İlerde yeni oyunlarda ps4 fat kasa gibi uçak kaldırır gibi ses yapacaktır. Bende bekliyorum. Mümkünse yurt dışından getirt akraba,dost vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı