PS5 Alınmalı Mı?

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar herkese. Konuya direk giriyorum. Kendimi bildim bileli CoD ile geçti hayatım. Yayın işleri ile uğraşıyorum. Oyunun espor liginin(bu sene PC'ye geçti ama 8 senedir konsollar üstünden gerçekleşiyordu)PC'ye geçmesiyle birlikte ben de bu sene konsolumu satıp PC'ye geçtim. Sistemim iyi Allaha şükür. Yalnız hem yayın hem de CoD PC'de beni 2-3 sene götürecek gibi duruyor. Konsol almam ilerisi için daha mantıklı gibi olacak. Tek endişem Hz olayının 120Hz'de sabit yıllar boyu alacak mıyım onu bilmiyorum PS5'te. Ne önerirsiniz? PS5'te, bu nesilde 1080P60FPS yayın özelliği de gelmiş. Bağış abone bildirimleri gelmeyecek ekrana sadece(yine de bilen yardımını esirgemesin).Çok arada kaldım, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi akşamlar herkese. Konuya direk giriyorum. Kendimi bildim bileli CoD ile geçti hayatım. Yayın işleri ile uğraşıyorum. Oyunun espor liginin(bu sene PC'ye geçti ama 8 senedir konsollar üstünden gerçekleşiyordu)PC'ye geçmesiyle birlikte ben de bu sene konsolumu satıp PC'ye geçtim. Sistemim iyi allaha şükür. Yalnız hem yayın hem de CoD PC'de beni 2-3 sene götürecek gibi duruyor. Konsol almam ilerisi için daha mantıklı gibi olacak. Tek endişem Hz olayının 120Hz'de sabit yıllar boyu alacak mıyım onu bilmiyorum PS5'te. Ne önerirsiniz? PS5'te, bu nesilde 1080P60FPS yayın özelliği de gelmiş. Bağış abone bildirimleri gelmeyecek ekrana sadece(yine de bilen yardımını esirgemesin).çok arada kaldım, yardımlarınızı bekliyorum.

Digital Edition kapın çıkar çıkmaz veya konsol istemiyorsanız yazın upgrade yapın sisteme.

Arkadaşlar selamlar. Direkt konuya giriyorum. Bu aralar kafamda bu soru takılıyor. Digital Edition almayı düşünüyorum. Yayın işleri ile uğraşıyorum ve triple A dediğimiz oyunlarının yayınlarını yapıyorum. Demek istediklerim, etkin bir olay olması için PC'ye upgrade edeceğim gibi duruyor. 2 senede bir falan yani. Konsol alsam istediğim zaman discorda, twittera vs giremeyeceğim, özgür olamaycağım, bu hissi 11 yıllık konsolcu olarak iyi biliyorum. Açıkçası PC'ye upgrade yapmayı da çok istemiyorum. Çok arada kaldım, lütfen yardımlarınızı esirgemeyin :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar. Direkt konuya giriyorum. Bu aralar kafamda bu soru takılıyor. Digital Edition almayı düşünüyorum. Yayın işleri ile uğraşıyorum ve triple a dediğimiz oyunlarının yayınlarını yapıyorum. Demek istediklerim, etkin bir olay olması için PC'ye upgrade edeceğim gibi duruyor. 2 senede bir falan yani. Konsol alsam istediğim zaman discorda, twittera vs giremeyeceğim, özgür olamaycağım, bu hissi 11 yıllık konsolcu olarak iyi biliyorum. Açıkçası PC'ye upgrade yapmayı da çok istemiyorum. Çok arada kaldım, lütfen yardımlarınızı esirgemeyin :D

Alma doğru düzgün oyun yok. Babam iş yerine götürdü orada FIFA oynuyor.

Bence belirleyici faktör exclusive oyunlar. Exclusive oyunları oynamak istiyorsanız ve PC yetiyorsa PS5 alınabilir.
Hocam o oyunlarla hiç alakam yok.Benim için bir faktör değiller yani.Tamamen platform olarak bakıyorum.
Alma doğru düzgün oyun yok. Babam iş yerine götürdü orada FIFA oynuyor.
Hocam ileride elbet gelecek.Benim asıl oyunum CoD ama onda da maksimumu 120hz alabiliyorum konsolda.İleride acaba performansı nasıl olur bilemiyorum o konuda da.

Geri
Yukarı